Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Збірна Росії виступить на Олімпіаді-2018 в "нейтральному статусі" - ЗМІ

3 грудня 2017, 04:36
384
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Російським спортсменам можуть заборонити носити одяг, що вказує на їх громадянство

Російське спортивне видання Советский спорт повідомляє, що збірна Росії все ж буде допущена до участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчані

В той же час, спортсменам не дозволять демонструвати будь-які держсимволи та "виступати в екіпіровці з позначенням їх національної приналежності".

Наразі вирішується питання щодо російської збірної з хокею.

Раніше повідомлялося, що МОК прийме рішення щодо участі збірної Росії на Олімпійських Іграх 2018 року 5 грудня.


Днями Міжнародний олімпійський комітет відібрав у Росії дві бронзові медалі на Олімпіаді-2014 за порушення антидопінгових правил у бобслеї. Комісія Освальда визнала винними Олександра Касьянова, Олексія Пушкарьова, а також Ільвіра Хузіна.

Раніше Росія втратила перемогу в загальному заліку Ігор-2014 після того, як бобслеїсти Олександр Зубков та Ольга Стульнева, ковзанярі Ольга Фаткуліна та Олександр Румянцев були визнані винними в порушенні антидопінгових правил.

Згодом збірна РФ опинилася на шостому підсумковому місці ОІ-2014, випавши з трійки лідерів, після того, як до комісія Міжнародного олімпійського комітету анулювала результати виступів сочинської Олімпіади ще п'ятьом російським спортсменам:скелетоністу Сергію Чудінову, бобслеїстам (золота медаль на Іграх 2014 року) Олексію Негодайло та Дмитру Труненкову, а також біатлоністам (срібні медалісти) Яні Романовій та Ользі Вілухіній.

Топ-5 матеріалів