Стрибок у вічність. Сьогодні український олімпієць може виконати трюк, який залишиться в історії

15 серпня 2016, 16:16
5872
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Своїм стрибком Ігор Радівілов може увійти в історію

Український гімнаст Ігор Радівілов сьогодні, 15 серпня, виступить у фіналі опорного стрибка Олімпіади 2016, де може не тільки виграти медаль, але й записати своє ім'я в історію цієї дисципліни

Прізвищем атлета можуть назвати складний елемент в спортивній гімнастиці, якщо Радівілову вдасться зробити опорний стрибок з потрійним сальто після розбігу та поштовху від опорного містка.


Фото: Oasport.itФото: Oasport.it


Для цього українцеві необхідно виконати цей трюк незалежно від того, чи принесе він нагороду за рішенням суддів. У той же час, вірогідність завоювання медалі зросте в кілька разів у разі успішної спроби.

Раніше Радівілову не раз вдавалося виконати цей елемент на інших змаганнях перед Олімпіадою в Ріо. Міжнародна федерація гімнастики оцінила трюк у 7,0 бала.Фінал опорного стрибка у спортивній гімнастиці відбудеться сьогодні, 15 серпня, о 20.54 за київським часом. Пряму трансляцію покаже Перший національний.

Раніше український гімнаст, бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні, Ігор Радівілов вийшов до фіналу Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро.