Місяць під крапельницею. Функціонер розповів про перспективи порятунку старожила українського футболу

0 коментувати
Металург намагаються утримати на плаву до 5 грудня
Фото: ФК Металург via ВКонтакте

Металург намагаються утримати на плаву до 5 грудня

Віце-президент Запорізької обласної федерації футболу (ЗОФФ) Віталій Ніколаєнко розповів про те, що його відомство намагатиметься зберегти місцевий Металург до 5 грудня 2015 року, після чого у клуба повинен з'явитись новий власник

За словами функціонера в інтерв'ю Sport Arena, перед ЗОФФ, міською владою та іншими учасниками, які беруть участь в порятунку команди, стоїть завдання протягнути до 5 грудня. Зимова перерва буде визначальною для Металурга, заснованого в 1935 році.

"А далі ми сподіваємося і віримо, що у Металурга з'явиться новий власник. Адже в такому становищі "під крапельницями" клуб не може перебувати довгий період", - заявив Ніколаєнко.

Віце-президент ЗОФФ зазначив, що колишнє керівництво запорожців самоусунулось після оголошення про ліквідацію клубу з 1 жовтня. При цьому база і стадіон команди перейшли на баланс міста.

Ніколаєнко додав, що крім Запоріжсталі, руку допомоги Металургу протягнули компанія OilGroup, друкарня Кераміст, також приватні підприємці.

Напередодні стало відомо про те, що український футбольний клуб, який опинився під загрозою зникнення, отримав шанс на порятунок.

Раніше з'явилася інформація, що російський олігарх почав вивчати питання купівлі українського клубу.

На початку жовтня Металург попросив у фанатів допомоги у залученні інвесторів. Повідомлялось, що ветеран вітчизняного футболу готувався знятися з чемпіонату країни.

ЗМІ інформували, що власник розпустив український клуб із 80-річною історієюСитуація в Металурзі наблизилася до критичної.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Спорт ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: