Визначився чемпіон світу з хокею — відео

4891
Визначився чемпіон світу з хокею — відео - фото

REUTERS/Vasily Fedosenko

Фінляндія втретє у своїй історії стала чемпіоном світу з хокею

Збірна Фінляндії перемогла Канаду з рахунком 3:1 у фіналі чемпіонату світу з хокею, який проходив у Словаччині.

Фінляндія першою пропустила та програла перший період 0:1. У другій 20-хвилинці фіни зуміли зрівняти рахунок, а у заключному періоді закинули у ворота канадців ще дві шайби.

Для збірної Фінляндії цей тріумф став третім у історії. Востаннє Фінляндія перемагала на чемпіонаті світу у 2011 році.

У чвертьфіналі збірна Фінляндії обіграла Швецію (5:4 ОТ), а у півфіналі вибила Росію (1:0).

Канада — Фінляндія — 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0 — Теодор (Манта, Макканн — 10:02), 1:1 — Антілла (Маннінен, Ойямякі - 22:35), 1:2 — Антілла (Савінайнен — 42:35), 1:3 — Песонен (Тюрвяйнен — 55:54).

Огляд матчу

У матчі за третє місце збірна Росії по булітах перемогла команду Чехії 3:2 Б (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Раніше збірна України з хокею зберегла прописку у дивізіоні 1 В, зайнявши п’яте місце у своїй групі.