Зінченко допоміг Манчестер Сіті вийти в чвертьфінал Кубка Англії

1009
Зінченко допоміг Манчестер Сіті вийти в чвертьфінал Кубка Англії - фото

EPA

Манчестер Сіті вийшов у чвертьфінал Кубка Англії

Манчестер Сіті розгромив Ньюпорт у 1/8 фіналу Кубка Англії та пробився до наступної стадії турніру.

Український півзахисник "містян" Олександр Зінченко вийшов на поле зі стартових хвилин та провів на полі весь матч.

Манчестер Сіті зумів розпечатати ворота Ньюпорта тільки в другому таймі. На 51-й хвилині Сане ударом з гострого кута перекинув голкіпера. На 75-й хвилині Фоден розібрався із захисниками і влучним ударом у ближній кут подвоїв перевагу гостей.

На 88-й хвилині нападник Ньюпорта Емонд ефектно забив "парашутом" і відновив інтригу в матчі, але уже через хвилину Фоден оформив дубль. Крапку у матчі поставив Марез, який на 94-й хвилині з гострого кута пробив повз голкіпера.

Раніше у 1/4 фіналу Кубка Англії пробились Брайтон, Вотфорд та Мілволл.

Ньюпорт - Манчестер Сіті - 1:4
Голи: Емонд - Сане 51, Фоден, 75, 90, Марез, 90+4

У 26 турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті розгромив Челсі з рахунком 6:0.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну