Ворскла програла третій матч в Лізі Європи

9 листопада 2018, 00:06
307

Незважаючи на поразку, Ворскла залишається на третьому місці в групі E

Ворскла з результатом 0:1 поступилася азербаджанскому Карабаху в четвертому турі групового раунду Ліги Європи, що стало третьою поразкою української команди в турнірі.

Фатальною для господарів виявилася 12-та хвилина поєдинку, коли Артур віддав непотрібний пас назад у власний штрафний, а Богдан Шуст збив нападника Карабаху. 11-метровий вдало реалізував Араз Абдуллаєв і дозволив гостям повести в рахунку.

Полтавський колектив спробував відновити рівновагу, але зі створенням по-справжньому небезпечних моментів для взяття воріт виникли проблеми.

У другому таймі на трибунах стадіону Ворскли імені Олексія Бутовського сталися заворушення, через що арбітр двічі зупиняв матч.

Після поновлення гри підопічні Василя Сачка зробили нові спроби відігратися й отримали шанс це зробити, але після удару головою від В'ячеслава Шарпара голкіпер Карабаху Халлдорссон встиг зреагувати.

Незважаючи на поразку, Ворскла за різницею м'ячів залишилася на третьому місці групи E, залишивши Карабах на четвертій позиції (у команд по три очки). Лідером квартету з 10 балами залишається лондонський Арсенал, який достроково вийшов у плей-офф, на другій сходинці з сімома пунктами лісабонський Спортинг.

Ворсекла - Карабах 0:1
Гол: Абдуллаєв, 13 (з пенальті)

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур - Якубу (Карека, 55), Скляр, Шарпар, Ребенок - Кулач - Коломоєць

Карабах: Халлдорссон - Медведєв, Ржезнічак, Садихов, Гер'є - Мічел, Гараєв - Славчев - Деларж (Озобіч, 87), Абдуллаєв, Зубір (Мадатов, 73)

Попереджені: Якубу, Скляр, Чижов, Шарпар - Гер'є, Медведєв