Визначились переможці в жіночій та чоловічій гонках переслідування на Кубку світу з біатлону

12 січня, 19:03
4064

Напередодні Ліза Вітоцці виграла спринтерську гонку

Італійка Ліза Вітоцці та норвежець Йоханнес Бо виграли гонки переслідування на четвертому етапі Кубка світу з біатлону у німецькому Обергофі.

Ліза Вітоцці стала першою, показавши результат 32 хвилини і 32,9 секунди. Другою до фінішу прийшла словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка відстала від лідерки на 14,5 секунд. Третьою з відставанням 27,9 секунд стала француженка Анаіс Шевальє.

Українка Віта Семеренко (+2:35,5), яка стартувала в гонці шостою, припустилася шістьох промахів і фінішувала 26-ю. Анастасія Меркушина (+2:12,5) стартувала 35-ю, але завдяки хорошій стрільбі, зробивши лише один промах, українці вдалося показати 19-й результат.

Серед чоловіків переможцем став норвежець Йоханнес Бо, який випередив свого переслідувача німця Арнда Пайффера на 15,1 секунди. Бронзовим призером став італієць Лукас Хоффер (+15,8).

Серед українців найкращим став Дмитро Підручний (+2:41,1), який стартував 25-м,а фінішував 21-м. Сергій Семенов (+4:02,3) посів 43-е місце, а Артем Прима зійшов з дистанції.

Напередодні Віта Семеренко фінішувала шостою у спринтерській гонці на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.

У чоловічій спинтерській гонці в Обергофі найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який фінішував 25-м.