Реал зазнав сьомої поразки в чемпіонаті Іспанії

680
Реал зазнав сьомої поразки в чемпіонаті Іспанії - фото

EPA

Реал програє Атлетіко два очки

Мадридський Реал несподівано програв на власному полі Жироні у матчі 24 туру чемпіонату Іспанії.

"Вершкові" першими відкрили рахунок - на 25-й хвилині Каземіро головою замкнув навіс Крооса. На 65-й хвилині Жирона отримала право на пенальті, який вдало реалізував Стуані, а вже через 10 хвилин Порту зіграв на добиванні та вивів гостей уперед.

Наприкінці матчу Реал побіг зрівнювати рахунок, але замість голу заробив вилучення - друге попередження отримав Рамос.

Мадридський Реал зазнав сьомої поразки в чемпіонаті та втратив друге місце, пропустивши вперед Атлетіко.

У іншому матчі дня Валенсія не змогла перемогти Еспаньйол - 0:0

Реал - Жирона - 1:2
Голи: Каземіро, 25 - Стуані, 65 (з пенальті), Порту, 75

Реал: Куртуа - Одріосола, Варан, Рамос, Марсело - Себальос (М. Діас, 74), Каземіро, Кроос - Васкес (Вінісіус, 58), Бензема, Асенсио (Бейл, 66)

Жирона: Буну - Рамальо, Алькала, Хуанпу - Порро (Лосано, 46), Понс (А. Гарсія, 46), Дуглас Луїс, Гранель, Р. Гарсія - Порту (Валері, 84), Стуані

Попередження: Рамос, Каземіро - Лосано, Алькала

Вилучення: Рамос, 90 (друга жовта картка)

Валенсія - Еспаньйол - 0:0

Вилучення: Лопес, 90+5

Напередодні Барселона завдяки голу Ліонеля Мессі перемогла Вальядолід (1:0), а Атлетіко здолав Райо Вальєкано (1:0) та вийшов на друге місце Прімери.