21 листопада 2018, середа

Хет-трик Роналду завадив Іспанії виграти головний матч дня на ЧС-2018

0 коментувати
 Кріштіану Роналду врятував нічию для Португалії в матчі проти Іспанії

Збірні Португалії та Іспанії зіграли внічию в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

Португалія активніше почала матч і швидко відкрила рахунок. На четвертій хвилині Начо збив Роналду в своєму штрафному, і сам же потерпілий реалізував пенальті. Іспанії на відіграш знадобилося 20 хвилин. Бускетс забезпечив передачею Дієго Косту, а той пробив в дальній кут з-під захисника.

Іспанія продовжувала володіти ініціативою і нагнітала обстановку біля воріт Руї Патрісіу, але на перерву з перевагою пішли португальці. Перед самим свистком на перерву Роналду наважився на дальній удар, а Де Хеа не зміг зафіксувати простий м'яч, і він рикошетом від рук воротаря залетів у ворота.

На початку другого тайму малюнок гри не змінився - Іспанія більше володіла м'ячем і атакувала. Голи не змусили себе довго чекати, причомувідразу два. На 55-й хвилині Коста оформив дубль після розіграшу штрафного, а Начо забив свій перший м'яч за збірну філігранним ударом здалеку.

Вперше повівши в рахунку, Іспанія не відійшла від своєї улюбленої манери багато володіти м'ячем. Здавалося, що команда Фернандо Йєрро вже не упустить перемогу, але знову все вирішив фол Начо проти Роналду. На цей раз порушення сталося за межами штрафного майданчика, але португалець відправив м'яч у дев'ятку і з дальньої дистанції, перекинувши стінку.

3:3 - Іспанія і Португалія розійшлися миром в одному з головних матчів першого туру всього чемпіонату світу. На даний момент вони мають по одному очку в турнірній таблиці і поступаються Ірану.

Португалія - Іспанія 3:3
Голи: Роналду, 4 (з пенальті), 44, 88 - Коста, 24, 55, Начо, 58

Португалія: Патрісіу - Геррейро, Фонте, Пепе, Соареш - Моутіньо, Карвальо - Фернандеш (Маріу, 68), Гедеш (А. Сілва, 80), Б. Сілва (Куарежма, 69) - Роналду

Іспанія: Де Хеа - Альба, Рамос, Піке, Начо - Коке, Бускетс - Іньєста (Алькантара, 70), Іско, Сільва (Васкес, 86) - Коста (Аспас, 77)

Попередження: Фернандеш - Бускетс

В іншому матчі першого туру групи B ЧС-2018 збірна Ірану сенсаційно на останніх хвилинах вирвала перемогу у Марокко.