17 серпня 2018, п'ятниця

Олімпік не зміг в більшості перемогти ФК Львів в стартовому матчі туру Прем'єр-ліги

0 коментувати
 ФК Львів не втримав перевагу в матчі з Олімпіком

У стартовому матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги Олімпік і ФК Львів зіграли внічию 1:1.

У першому таймі глядачі голів не побачили, зате стали свідками вилучення. Опорний півзахисник Львова Владислав Приймак примудрився за сім хвилин отримати дві жовті картки і достроково відправився в роздягальню незадовго до перерви.

Тим не менш, у другому таймі рахунок відкрили саме підопічні Жилмара. На 68-й хвилині Володимир Адамюк головою відправив м'яч у ворота господарів після розіграшу штрафного. Після цього в одній з контратак львів'яни могли подвоювати перевагу, але Западня не реалізував свій момент.

У кінцівці Олімпік все ж уникнув поразки - красивий гол з дальньої дистанції на свій рахунок записав Євген Пасіч.

Набравши по одному очку, обидві команди продовжують знаходиться в середині турнірної таблиці.

Олімпік - ФК Львів 1:1
Голи: Є. Пасіч, 86 - Адамюк, 68

Олімпік: Кринський - Зубейко, Гришко, Кравченко, Є. Пасіч - Кольцов (Тейшейра, 46), Вакуленко - Ксьонз (Г. Пасіч, 72), Сондей, Балашов (Трояновський, 66) - Дегтярьов

ФК Львів: Бандура - Тейлор, Адамюк, Парамонов, Воронін - Приймак, Каленчук - Волошинович (Мартан, 90), Аугусто (Рафаель, 46), Западня - Бруно (Панамбі, 64)

Попередження: Гришко, Зубейко, Трояновський - Приймак

Вилучення: Приймак, 39 (друга жовта картка)

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УПЛ

У минулому турі Олімпік врятував нічию в матчі проти Карпат, поступаючись по ходу гри з рахунком 0:2.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?