Ліверпуль і Баварія не визначили переможця - відео

381
Ліверпуль і Баварія не визначили переможця - відео - фото

EPA

Матч-відповідь відбудеться на полі Баварії 13 березня

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль і Баварія зіграли внічию 0:0.

Господарі поля діяли гостріше, але гості загалом успішно обороняли свої ворота від атак суперника, тоді як попереду рідко по-справжньому погрожували чужий рамці.

Англійська команда мала мінімум два моменти, щоб забити в першому таймі. Кращий шанс був у Садіо Мане, коли той, перебуваючи в самому центрі штрафного, не влучив у ворота з близької відстані.

Ще один реальний шанс забити у ворота німецького колективу втратив Жоель Матіп, який пробив повз лівого кута приблизно з лінії штрафного.

У другому таймі командам не вдалося створити жодного вірного моменту для взяття воріт, оскільки Ліверпулю не вдавалося створити загрозу у володіннях суперника, а Баварія навмисно й успішно оборонялася.

Матч-відповідь відбудеться 13 березня в Мюнхені.

Ліверпуль - Баварія 0:0