15 листопада 2018, четвер

Іран на останніх хвилинах переміг Марокко в матчі ЧС-2018

0 коментувати
 Автогол Бухаддуза приніс Ірану першу перемогу на ЧС-2018

Збірна Ірану обіграла Марокко в матчі першого туру групи B на чемпіонаті світу-2018.

Перший тайм пройшов на досить високих швидкостях з декількома небезпечними підходами до воріт у виконанні обох команд. На початку матчу був шанс відзначитися у збірної Марокко після розіграшу стандарту, але обидва удари були заблоковані суперниками. У кінцівці тайму Іран відповів моментом Сердара Азмуна, який не зміг реалізувати вихід один на один.

Другий тайм команди провели обережніше, намагаючись не випустити з рук хоча б нічию, і це позначилося на кількості небезпечних моментів, яких практично не було. Проте, гол глядачі стадіону в Санкт-Петербурзі все жу бачили. На п'ятій компенсованій хвилині іранці розіграли стандарт, а Азіз Бухаддуз зрізав м'яч в свої ворота.

1:0 на користь збірної Ірану, і це перша сенсація цього чемпіонату світу. Марокко цією поразкою дуже погіршує і без того невеликі шанси на вихід в плей-офф.

Марокко - Іран 0:1
Гол: Бухаддуз, 90+5 (у свої ворота)

Марокко: Мунір - Сесс, Бенатія, Хакімі - Харіт (Да Кошта, 82), Ель-Ахмаді, Зієш, Буссуфа - Бельханда, Ель-Каабі (Бухаддуз, 77), Н. Амрабат (С. Амрабат, 76)

Іран: Бейранванд - Пураліганджі, Чешмі, Резаян - Шоджаей (Таремі, 67), Хаджсафі, Ебрахімі (Монтазері, 79), Карім Ансаріфард - Амірі, Азмун, Джаханбахш (Годдос, 84)

Попередження: Ель-Ахмаді - Шоджаей, Джаханбахш

В іншому матчі першого туру групи B зійдуться збірні Португалії та Іспанії. Ця гра відбудеться 15 червня о 21:00 за київським часом.

Чемпіонат світу-2018 стартував з розгромної перемоги збірної Росії над Саудівською Аравією, а потім продовжився тріумфом Уругваю з мінімальним рахунком в матчі проти Єгипту.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?