Динамо вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи - відео

22 лютого, 00:06
921
Динамо вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи - відео - фото

EPA

Фран Соль (праворуч) першим голом у складі Динамо приніс перемогу своїй новій команді

Динамо з рахунком 1: 0 перемогло Олімпіакос в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи і за сумою двох зустрічей з результатом 3:2 вийшло в наступний раунд.

Господарі вели гру другим номером, запрошуючи суперника атакувати і тим самим відкривати свої тили для власних контратак.

Київська команда при цьому не особливо засиджувалась на своїй половині поля і намагалася боляче вколоти суперника, але довгий час гості діяли надійно.

На 32-й хвилині Динамо зуміло розпечатати ворота Олімпіакоса, який вдалося загнати в свою штрафну. Миколенко зробив ідеальний простріл на Франа Соля, а той забив ударом у дотик із лівого кута воротарського.

До перерви іспанець міг забити і другий гол у футболці київського клубу, але ударом впритул влучив у голкіпера грецького колективу.

У другому таймі віце-чемпіон України ще більш явно перейшов на контратакуючу гру. Разом із тим, вірні моменти для взяття воріт мав і Олімпіакос, коли Бойко двічі рятував партнерів після ударів Ахмеда Хассана й Герреро з меж штрафного.

Динамо - Олімпіакос 1:0 (перший матч - 2:2)

Гол: Соль, 32

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Буяльський, Шепелєв - Шапаренко (Гармаш, 76) - Циганков, Соль (Смирний, 90+2), Вербіч (Русин, 90+2)

Олімпіакос: Са - Торосідіс, Мерія, Сіссе, Цимікас - Гільєрме, Бухалакіс (Натхо, 65) - Діаш (Масурас, 46), Фортуніс (Герреро, 65), Поденсе - Хассан

Попереджені: Вербіч, Кендзьора, Шепелєв - Сіссе, Поденсе, Герреро, Торосідіс