16 серпня 2018, четвер

Челсі перервав переможну серію сенсаційного претендента на єврокубки. Результати матчів чемпіонату Англії

0 коментувати
 Челсі вирвав перемогу над Бернлі

У четвер, 19 квітня, в чемпіонаті Англії з футболу були зіграні два матчі 31-го і 35-го турів.

Лондонський Челсі перервав п'ятиматчеву переможну серію сенсаційного претендента на Лігу Європи - Бернлі. Лондонці також відчайдушно намагаються потрапити в першу четвірку, яка дає перепустку до Ліги чемпіонів, але для цього потрібно в останніх турах не втрачати очок і сподіватися на осічки, в першу чергу, Тоттенхема.

Челсі активніше почав матч і відкрив рахунок через 20 хвилин гри - після прострілу з флангу Кевін Лонг зрізав м'яч в свої ворота. Після перерви Бернлі заграв активніше, але швидко міг пропустити і другий м'яч, проте Альваро Мората не реалізував вихід один на один з воротарем. Однак, на 64-й хвилині рахунок зрівнявся - Ешлі Барнс підставив ногу під дальній удар і дезорієнтував Тібо Куртуа.

Через п'ять хвилин Челсі повернув собі перевагу: Віктор Мозес отримав м'яч на правому краю воротарського і послав м'яч в ближній кут воріт.

2:1 - Челсі скоротив відставання від четвертого місця до п'яти очок і продовжує перебувати на п'ятій позиції. Бернлі поки сьомий в двох очки відставання від лондонського Арсеналу.

Бернлі - Челсі 1:2
Голи: Барнс, 64 - Лонг, 20 (у свої ворота), Мозес, 69

Бернлі: Поуп - Уорд, Тарковскі, Лонг, Лоутон - Гудмундссон, Вествуд, Корк, Леннон (Уеллс, 87) - Вуд (Воукс, 73), Барнс

Челсі: Куртуа - Рюдігер, Кейхілл, Аспілікуета - Емерсон (Дзаппакоста, 84), Канте, Бакайоко, Мозес - Мората (Азар, 71), Педро - Жиру

Попередження: Тарковскі

В матчі 35-го туру Прем'єр-ліги Лестер і Саутгемптон переможця не виявили.

Лестер - Саутгемптон 0:0

Нагадаємо, напередодні в матчі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на виїзді на класі розібрався з Борнмутом.