Баварія наблизилася до лідера чемпіонату Німеччини

234
Баварія наблизилася до лідера чемпіонату Німеччини - фото

EPA

Боруссія підпустила Баварію на відстань трьох очок

Лідер чемпіонату Німеччини дортмундська Боруссія оступилася у виїзному матчі 22-го туру, зігравши внічию з Нюрнбергом.

Перший тайм пройшов за переваги фаворита, але гості не зуміли конвертувати в голи свої моменти, а перед самою перервою ледь не пропустили самі - виручив воротар Роман Бюркі.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Боруссії навіть вдалося забити м'яч на 87-й хвилині, проте гол Брууна Ларсена був скасований через офсайд у Маріо Гетце, який віддавав передачу.

У результаті дортмундський клуб не зумів підібрати ключі до воріт останньої команди Німеччини і втратив важливі два очки в боротьбі за чемпіонський титул.

Тим самим Баварія, яка займає друге місце, наблизилася до конкурента на відстань трьох балів.

Нюрнберг - Боруссія Дортмунд 0:0

У цьому ж турі Баварія на виїзді здолала Аугсбург із рахунком 3:2, програючи 0:1 і 1:2.