Атлетіко здолав Ювентус у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - відео

21 лютого, 00:17
536
Атлетіко здолав Ювентус у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - відео - фото

EPA

Годін забив другий м'яч Атлетіко

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко переміг Ювентус із рахунком 2:0 на своєму полі.

У першому таймі було мінімум моментів для взяття воріт, хоча голкіпери Ян Облак і Войцех Щенсни по разу виручали свої команди після ударів від Кріштіану Роналду і Антуана Грізманна.

Після перерви господарі поля діяли куди гостріше за суперника, й уже на 50-й хвилині Дієго Коста втратив вихід один на один із воротарем гостей. Трохи пізніше Щенсни врятував Ювентус, перевівши сферу в поперечину, коли пробивав Грізманн.

Пройшла ще третина години, й Атлетіко забив м'яч зусиллями Альваро Морати, але, подивившись відеоповтор, арбітр відмінив взяття воріт, оскільки нападник штовхав захисника Джорджо К'єлліні в спину перед тим, як пробити в сітку воріт.

Ця ситуація змусила мадридців посилити тиск на чужі ворота, і їхні зусилля увінчалися успіхом. Спершу відскоком у чужій штрафній після кутового скористався Хосе Хіменес, а потім після ще одного стандарту - Дієго Годін.

2:0 - матч-відповідь відбудеться на полі Ювентуса 12 березня.

Відео голів матчу Атлетіко - Ювентус:

Атлетіко - Ювентус 2:0

Голи: Хіменес, 78, Годін, 83

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Хіменес, Годін, Філіпе Луїс - Сауль, Родрі, Партей (Лемар, 61), Коке (Корреа, 67) - Коста (Мората, 58), Грізманн

Ювентус: Щенсни - Де Шильйо, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Пьяніч (Джан, 72), Бентанкур, Матюїді (Канселу, 84) - Дібала (Бернардескі, 80), Манджукіч, Роналду

Попереджені: Коста, Партей, Грізманн - Алекс Сандро

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну