Арсенал програв команді Ярмоленка, Челсі і Ліверпуль здобули перемоги. Результати матчів чемпіонату Англії

12 січня, 22:04
1072

Челсі займає четверте місце в АПЛ

Відбулись сім матчів 22 туру англійської Прем'єр-ліги.

Лондонський Арсенал несподівано поступився у дербі Вест Хему, за який виступає Андрій Ярмоленко. Українець наприкінці жовтня отримав важку травму, яка вибила його на півроку, тож участі у матчі не брав.

Єдиний гол у матчі на свій рахунок записав Райс, який в дебюті другого тайму влучно пробив у ближній кут. Арсенал відстав від Челсі, який йде четвертим, на шість очок.

Челсі на власному полі переміг Ньюксал. Господарі відкрили рахунок уже на 9-ій хвилині. Педро отримав пас у штрафному і ефектно перекинув голкіпера. Гості відігрались ще до перерви. Кларк вистрибнув вище за всіх під час розіграшу кутового і головою відправив м'ячу сітку.

У другому таймі Челсі знову вийшов уперед. Вілліан отримав м'яч на лівому фланзі та закрутив його у дальній кут. Гол екс-хавбека Шахтаря виявився переможним у матчі - 2:1.

Також три очки в цьому турі здобув Ліверпуль, який мінімально здолав Брайтон. Автором переможного голу став Мохамед Салах, який відзначився ударом з пенальті.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Англії Ліверпуль поступився Манчестер Сіті з рахунком 1:2, а Челсі не зміг перемогти Саутгемптон - 0:0.

article_img
ЗМІ дізналися, чому український захисник залишає Шахтар заради російського Зеніта
1324

Головне

Події

Сьогодні, 08:58

article_img
Стрілянина в прес-клубі Херсона: затримали главу місцевого відділення Соціалістичної партії
Країни

Вчора, 16:51

article_img
Невже я на війні? Як живуть міста на кордоні США і Мексики, де Трамп хоче побудувати стіну

article_img
Афіша 18 - 25 січня. Піккардійська терція, ЦеШо і інші події, які не можна пропустити