Арсенал і Челсі влаштували драму в матчі англійської Прем'єр-ліги

0 коментувати
Челсі не зміг повернутися на друге місце АПЛ

В рамках 22-го туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал на останніх хвилинах вирвав нічию з рахунком 2:2 в домашньому матчі проти Челсі

Перший тайм пройшов у гострій боротьбі, але всупереч створеними моментам біля обох воріт, завершився "сухим" миром.

Після перерви гра продовжилася за схожим сценарієм, що все-таки призвело до забитих м'ячів. Рахунок на 63-й хвилині відкрили господарі, коли Альваро Мората обрізався у власному штрафному, чим скористався Джек Вілшир, який сильним ударом вразив ціль.

Але перевага Арсеналу в рахунку тривала чотири хвилини, після чого Еден Азар відновив рівновагу ударом з пенальті, заробленим за порушення на ньому ж з боку Ектора Бельєріна.

На 84-му обороті секундної стрілки Челсі вийшов уперед, коли Маркос Алонсо замкнув простріл Давіде Дзаппакости, проте на 90+2-й хвилині господарі зрівняли рахунок - вдало на підборі зіграв Бельєрін.

І все ж, гості могли вирвати перемогу, проте Мората не використав вихід один на один із воротарем суперника Петром Чехом, влучивши у поперечину. Тим самим іспанський нападник не зміг повернути свою команду на друге місце в турнірній таблиці.

Арсенал - Челсі 2:2
Голи: Вілшир, 63, Бельєрін, 90+2 - Азар, 67 (з пенальті), Алонсо, 84

Напередодні в рамках 22-го туру АПЛ Манчестер Сіті на своєму полі переміг Уотфорд 3:1, а МЮ з рахунком 2:0 у гостях - Евертон.