Екс-хавбеки Шахтаря блиснули результативністю, Манчестер Сіті розгромив Челсі

0 коментувати
Манчестер Сіті впевнено очолив таблицю АПЛ після двох турів

На минулих вихідних відбулися поєдинки першого туру чемпіонату Німеччини і другого туру англійської першості з футболу

У німецькій Бундеслізі стартував новий сезон, в першому поєдинку якого Баварія не залишила шансів Гамбургу з рахунком 5:0. Результативними ударами у чинного чемпіона відзначилися Мехді Бенатья, Роберт Левандовскі, Томас Мюллер (двічі) і колишній півзахисник донецького Шахтаря Дуглас Коста.

У центральному матчі туру зустрічалися дві Боруссії - дортмундська і менхенгладбахська. З результатом 4:0 перемогла перша, а успіх їй принесли голи Марко Ройса, П'єра-Емеріка Обамеянга і іншого екс-хавбека Шахтаря Генріха Мхітаряна.

Вердер українського наставника Віктора Скрипника поступився на своєму полі Шальке 0:3. За "Шахраїв" м'ячі забивали Теодор Гебре Селассіє (у свої ворота), Ерік Чупо-Мотинг і Клаас-Ян Хунтелаар.

52119811

Дуглас Коста відкрив рахунок своїм голам в Баварії

Всі результати першого туру Бундесліги:

Баварія — Гамбурґ 5:0
Голи: Бенатья, 27, Левандовскі, 57, Мюллер, 69,73, Дуглас Коста, 86

Дармштадт — Ганновер 2:2
Голи: Хеллер, 31, 54 — Беншоп, 48, Сулу, 62 (у свої ворота)

Офіційна таблиця УЄФА

В англійській Прем'єр-лізі відбувся вже другий тур, який починав поєдинок Астон Вілли і Манчестер Юнайтед. Як і в дебютній грі чемпіонату, гості знову задовольнялися мінімальною перемогою, яку їм приніс влучний постріл Аднана Янузая на 29-й хвилині.

У головному матчі туру АПЛ зустрічалися чинні чемпіон і віце-чемпіон країни - Челсі гостював у Манчестер Сіті. Друга команда Англії минулого сезону розбила володаря золотих медалей з результатом 3:0. "Катами" лондонців стали Серхіо Агуеро, Венсан Компані і колишній півзахисник Шахтаря Фернандіньо.

52122121_01

Челсі ще не знає смаку перемог у новому сезоні

Першу перемогу в новому розіграші чемпіонату здобув Арсенал, який виграв на виїзді у Крістал Пелас. Гості відкрили рахунок завдяки взяттю воріт від Олів'є Жиру, але Джоель Уорд відновив рівновагу ще в першому таймі. Тим не менш, автогол Дем'єна Ділейні дозволив "Гармашам" відвезти додому три очки.

Всі результати другого туру АПЛ:

Астон Вілла — Манчестер Юнайтед 0:1
Гол: Янузай, 29

Манчестер Сіті — Челсі 3:0
Голи: Агуеро, 31, Компані, 79, Фернандіньо, 84

Крістал Пелас — Арсенал 1:2
Голи: Уорд, 28 — Жиру, 16, Ділейні, 55 (автогол)

dfef

Раніше у першому матчі Суперкубка Іспанії Барселона зазнала гостьове фіаско з рахунком 0:4.