alt
19 карток

Відповідаємо на часті запитання про платний доступ до контенту НВ

25 лютого 2020, 20:41

1

Що таке платний доступ до НВ?

25 лютого 2020 року НВ став першим в Україні суспільно-політичним сайтом, який ввів пейволл для доступу до частини контенту. Це означає, що деякі матеріали на сайті тепер можна буде прочитати тільки за передплатою. Всі термінові, важливі новини, картину дня можна буде як і раніше побачити та прочитати без передплати. У платному доступі перебувають великі авторські матеріали, аналітика і розслідування, рейтинги, колонки лідерів думок і тематичні огляди. Всі матеріали щотижневого друкованого журналу НВ, а також архівні випуски видання, доступні платним користувачам в розділі сайту "Журнал".

2

Навіщо реєструватися?

Щоб вам відкрився доступ до контенту, потрібен якийсь ідентифікатор, в цьому випадку ваш e-mail або акаунт у соціальних мережах. Після реєстрації у вас з'являється доступ до особистого кабінету. Залежно від того, купили ви доступ до якогось пакету або підписалися на розсилку, або залишили свій e-mail — у вас з'являється особистий кабінет, де ви зможете бачити всі доступні вам функції.

Наприклад, якщо ви оформили передплату на пакет НВ Преміум, ви зможете керувати розсилками, вибрати запам'ятовування мовної версії сайту, купити квиток на майбутні лекції та ділитися матеріалами з друзями.

Якщо ви читаєте nv.ua на різних пристроях, вам потрібно буде залогінитися на кожному з них.

3

Скільки коштує передплата?

У нас є кілька варіантів передплати:

НВ Преміум — перший місяць 1 грн, далі 59 грн на місяць. Ви отримуєте доступ до всіх матеріалів сайту, відключення реклами, можливість безкоштовно ділитися матеріалами з друзями, запам'ятовувати мовну версію, зберігати матеріали в "Список для читання".

Друзі НВ — на рік 3000 грн. Для фанатів НВ ми вводимо особливий пакет Друзі НВ, в який входить річна передплата на друкований журнал, знижка 50% — на відвідування лекцій і заходів НВ, запрошення на щорічну вечірку з нагоди дня народження НВ.

Друкований журнал — на 3 місяці 219 грн, на 6 місяців 409 грн і на рік 729 грн. Щотижневий журнал з доставкою в будь-яку точку України (за винятком АРК, частини Донецької, Луганської областей).

НВ Преміум + Друкований журнал — за рік 899 грн. У цей пакет передплати входять всі переваги НВ Преміум і доставка друкованого журналу.

Сімейна передплата — 89 грн на місяць або 889 грн за рік.

Купуючи пакет передплати "Сімейний", ви стаєте адміністратором Сімейної групи з трьох осіб, включно з вами.

Оплата списується в адміністратора групи, а доступ отримують всі учасники. В особистому кабінеті ви зможете додати в групу двох користувачів. Ви можете видалити учасника або замінити його в будь-який момент.

Якщо у вас вже є чинний пакет передплати на НВ і ви хочете перейти на пакет Сімейний, напишіть нам на support@nv.ua

4

Я забув свій пароль, що робити?

Ви можете відновити пароль, натиснувши Забули пароль? при вході в особистий кабінет. Введіть свій e-mail, під яким ви реєструвалися, і ми надішлемо вам на електронну пошту інструкцію для скидання пароля. Також ви можете змінити свій пароль в особистому кабінеті — перейдіть у вкладку Особиста інформація у вашому особистому кабінеті.

5

Як змінити пакет передплати?

Ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки support@nv.ua, і вони допоможуть вам. Самостійно в особистому кабінеті цього зробити не можна.

6

Де можна подивитися мої платежі?

У вашому особистому кабінеті є вкладка Історія платежів. Там ви побачите вид передплати, останню оплату і дату, коли буде проведена наступна.

7

Я можу заходити з різних пристроїв?

Так, доступ з пристроїв необмежений. Але якщо ви читаєте nv.ua на різних пристроях, вам потрібно буде залогінитися на кожному з них.

8

Я можу змінити свій e-mail?

Ви можете звернутися до служби підтримки support@nv.ua, і ми допоможемо вам змінити e-mail. Самостійно в особистому кабінеті цього зробити не можна.

9

Як продовжити передплату?

Якщо ви оформили передплату НВ Преміум або у вас Сімейна передплата зі щомісячним платежем, вам не потрібно турбуватися про продовження. Система сама спише кошти з вашої картки та повідомить про це на e-mail.

Якщо у вас недостатньо коштів на картці в момент автоподовження передплати, вам будуть приходити повідомлення про те, що система намагається списати гроші. Ви можете замінити платіжну картку в особистому кабінеті у вкладці особиста інформація.

Ви завжди можете зв'язатися з нашою службою підтримки — support@nv.ua

Якщо ви оформляли річну передплату на Друзі НВ або на будь-який з періодів друкованої версії журналу, автоподовження не спрацює. Ми нагадаємо вам про закінчення передплати за місяць і за два тижні, щоб ви встигли продовжити передплату і читати всі наші матеріали без перерв.

10

У мене змінилася платіжна картка, що робити?

Ви можете замінити платіжну картку в особистому кабінеті у вкладці особиста інформація. Ви натискаєте Змінити, вас перенаправить на систему оплати Portmone, де ви зможете ввести дані нової картки та зберегти її.

11

Як відписатися від розсилки?

Ви можете скасувати розсилки на новини або на конкретного автора у своєму особистому кабінеті у вкладці "Відомості та розсилки". Або натиснути «Відмінити» в кінці кожного листа.

12

Як скасувати передплату на НВ?

Скасувати передплату ви можете, якщо заповните форму в особистому кабінеті. Вихід з вашого профілю або видалення e-mail не скасує вашу передплату. Зверніть увагу, що ви можете скасувати передплату не пізніше ніж за три робочі дні до дати автоматичного списання коштів.

13

Чи можу я відновити акаунт після скасування передплати?

Так, звичайно, ви можете відновити передплату на ваш e-mail в особистому кабінеті, вибрати відповідний тариф і підписатися. Якщо ви забули ваш пароль, його можна відновити.

14

Як розблокувати статтю для друзів?

Щоб поділитися з друзями безкоштовним доступом до статті, натисніть на кнопку «Розблокувати» біля заголовка статті. За посиланням може переходити необмежена кількість осіб. Розблокувати можна до 5 статей на день.

15

Як відключити рекламу?

У разі покупки пакетів НВ Преміум, НВ Преміум + Друкований журнал, Сімейна передплата або Друзі НВ реклама відключиться автоматично. Крім промо наших власних проєктів і матеріалів.

16

Як читати закриті статті в застосунку НВ?

Зараз наш застосунок для платного доступу перебуває в розробленні. У матеріалах, які розміщені в поточній програмі, але доступні тільки за передплатою, в кінці ознайомлювального абзацу буде фраза: Матеріал доступний для передплатників НВ. І лінк переходу. Статті будуть відкриватися з програми в мобільній версії сайту.

Щоб ви могли читати закриті статті, вам досить залогінитися в мобільній версії пристрою, на якому встановлено застосунок НВ.

17

Чому на пристроях Apple під час відкриття статей nv.ua мене весь час просить логінитися?

Якщо статті будуть відкриватися в браузері Safari, який використовує режим «Приватний доступ». Цей режим відкриває статті сайту без запису в історію відвідувань в Safari.

Режим «Приватний доступ» служить для захисту особистої інформації та блокує здатність деяких вебсайтів відстежувати дії користувача. Safari не буде запам'ятовувати популярні сторінки, історію пошуку і дані автозаповнення. Щоб відключити цей режим, натисніть кнопку «Приватний доступ», а потім — «Готово».

19

Я не знайшов тут своє запитання, що робити?

Зв'яжіться з нашою службою підтримки — support@nv.ua

Радіо НВ