21 листопада 2018, середа

Правила користування сайтом і використання матеріалів NV.ua

0 коментувати

Правила користування сайтом і використання матеріалів сайту NV.ua (надалі - «Сайт») :

1. Користувачі сайту зобов'язані виконувати Договір приєднання про використання сайту NV.ua, розміщений за адресою nv.ua/agreement.html

 2. Текстові матеріали (об'єкти авторського права), розміщені на Сайті (далі - матеріали), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Редакції Сайту і на безоплатній основі за винятком текстових матеріалів, зазначених у п.4 і п.5. даних Правил.

3. Використання текстових матеріалів дозволяється виключно за умови встановлення гіперпосилання на сайт NV.ua. При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов'язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщено в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту Користувача сайту, в якому використовуються текстові матеріали. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для теле - і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

4. Дозволяється часткове використання текстових матеріалів Digital НВ Журналу, опублікованих за адресою http://magazine.nv.ua/, з обов'язковим дотриманням наступних умов:

- обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту;

- при використанні обов'язково встановлення гіперпосилання на сайт NV.ua згідно п. 3 Правил.

- при усному цитуванні матеріалів обов'язкове усне посилання (для тілі - і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).

Повне використання текстових матеріалів Digital НВ Журнал, опублікованих за адресою http://magazine.nv.ua/, допускається виключно при отриманні письмового дозволу редакції сайту.

5. Матеріали в тексті (після тексту), яких міститься заборона на повну републікацію (передрук, копіювання, відтворення або інше інше використання) дозволяється використовувати частково.

Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно при дотриманні умов, зазначених в п. 3 даних Правил, а також при наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів: «Продовження / Повну версію читайте на НВ»

6. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту NV.ua.

7. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і що належать третім особам.

8. Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама», «PR», «R», «Спецпроект» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

9. Редакція сайту не надає довідкової інформації.

10. Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентство Iнтерфакс-Україна і фотоматеріалів EPA / UPG строго заборонені.

11. Користувачеві сайту забороняється надавати третім особам матеріали (за винятком матеріалів, які купуються за подарунковими сертифікатами), придбані у ТОВ «Видавничий дім« Медіа-ДК »і оплачені на сайті NV.ua за допомогою банківської карти, або за допомогою рахунку-фактури через банківську установу. У разі встановлення факту передачі матеріалів, придбаних на сайті NV.ua, третім особам або доступу до них за допомогою / с участю користувача, редакція сайту, залишає за собою право анулювати доступ користувача до зазначеного матеріалу або розділу сайту.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: