18 листопада 2017, субота

Правила використання матеріалів сайту NV.ua

Правила користування сайтом та використання матеріалів сайту NV.ua (надалі – «Сайт»):.

  1. Користувачі сайту зобов'язані виконувати Договір приєднання про користування сайтом NV.ua, розміщений за адресою nv.ua/agreement.html
  2. Текстові матеріали (об'єкти авторського права), що розміщені на Сайті, (далі – матеріали), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Редакції Сайту та на безоплатній основі виключно за умови встановлення гіперпосилання на сайт NV.ua. При копіюванні текстових матеріалів та/або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку матеріалу, що копіюється. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з Сайту обов'язкове усне посилання (для теле - і радіопрограм) і письмове посилання (для друкованих видань).
  3. Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється лише за умови розміщення під ними копірайту NV.ua.
  4. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо - та інших матеріалів, розміщених на Сайті і належать третім особам.
  5. Інформація, розміщена на Сайті у місцях, відведених для рекламних матеріалів та/або розміщена на Сайті під позначенням «реклама» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, що міститься у рекламних матеріалах.
  6. Редакція Сайту не надає довідкової інформації.
  7. Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентства Інтерфакс-Україна та фотоматеріалів EPA/UPG суворо заборонені. ©

 

2014-2015, ТОВ «ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені.

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Правила користування ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: