Закон Рабиновича. Як РФ буде грабувати Крим

Віталій Портников: Було очевидно, що рано чи пізно в Росії знайдуться люди, які вирішили нажитися на кримських боргах

Віталій Портников: Було очевидно, що рано чи пізно в Росії знайдуться люди, які вирішили нажитися на кримських боргах

Кримчани погано знають Росію – її закони, її поліцію, її колекторів. Але тепер напевно дізнаються добре

Депутати кримського «Госсовета» докладають відчайдушних зусиль для того, щоб змінити російський закон про особливості погашення жителями автономії кредитів, взятих в українських банках. Думаю, колабораціоністи забули старий мудрий анекдот про старого мудрого рабина, до якого прибігає наречена, щоб поцікавитися, як їй лягати в ліжко після весілля – в сорочці чи без неї. І ребе резонно відповідає – як би м'якше це відтворити – в будь-якому разі результат буде однаковий, - пише журналіст Віталій Портников для Крим.Реалії.

РФ більше не має міжнародно визнаних кордонів. І Крим – це найвразливіше місце

Так от, крім нареченої, у рабина був Рабинович, який цікавився, вступати йому до колгоспу чи почекати. І фраза ребе про те, що справа зовсім не в сорочці, а ось результат буде однаковий, стосувалася не стільки схвильованої дівчини, скільки спантеличеного Рабиновича. Це взагалі такий «закон Рабиновича» – якщо обтяжені боргами і кредитами жителі Криму цього ще не зрозуміли. І питання навіть не в тому, самі вони захотіли в колгосп чи їх загнали туди новітні червоноармійці. Вони в колгоспі – і цим все сказано. А в колгоспі не питають, у сорочці ти чи ні.

Важко зрозуміти, чому у деяких кримчан була ілюзія щодо того, що, перемістившись в іншу державу, вони автоматично опиняться у правовому просторі, вільному від їхніх боргових зобов'язань. Вони погано знають Росію – її закони, її поліцію, її колекторів. Але тепер напевно дізнаються добре.

Те, що в перші місяці після окупації ніяких боргів ніхто не стягував, пояснюється просто відсутністю моделі їх вибивання. Але було очевидно, що рано чи пізно в Росії знайдуться люди, які вирішать нажитися на кримських боргах. І це будуть не якісь там випадкові підприємці – в Росії взагалі не буває нічого випадкового і заради випадкових підприємців Держдума не ухвалює закони. Ні, це власне Російська держава вирішила заробити на поверненні боргів і кредитів. І саме тому Константинова та Аксьонова навіть не поставили до відома про суть закону, який готується, – тому що у маріонеток ніхто нічого ніколи не питає. Їх просто вдягають на руку, коли треба, а потім гидливо відправляють у нафталін!

І це тільки початок того горезвісного «каміння з неба», про яке так люблять говорити прихильники кримської анексії. Буде й каміння, не сумнівайтеся. Бо тільки божевільний глядач російського телебачення може вірити, що Крим – це Росія. А в самій російській владі таких ідіотів дуже мало.

Коли після другої світової війни у складі Росії опинилася частина території колишньої східної Пруссії – Калінінградська область – новий суб'єкт федерації практично не розвивали, тому що не вірили в міцність післявоєнних кордонів. Калінінградську область тільки грабували, з неї вивозили все, що тільки можна, її історичні пам'ятники не відновлювали. Навіть зараз велика частина цього регіону виглядає так, начебто війна завершилася лише вчора. Хоча б якийсь розвиток Калінінградської області почався тільки після 1975 року, коли було підписано Заключний акт наради в Гельсінкі, який підтвердив непорушність післявоєнних кордонів.

Вся справа в тому, що Путін своєю анексією Криму цей акт поховав. Російська Федерація не має міжнародно визнаних кордонів. І Крим – це найвразливіше місце. Це розуміють і російські політики, і російські бізнесмени.

Тому Крим будуть тільки грабувати.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: