Вас зрадили. Ура?

5 коментувати
Флік Еверетт: Ніхто не очікує зраду від коханої людини

Флік Еверетт: Ніхто не очікує зраду від коханої людини

Вгадати, хто вас зрадить, а хто ні, неможливо: найчастіше людина сама від себе такого не чекає

«За що можна подякувати чоловікові, який вам зрадив? За багато чого. Тепер, наприклад, ви можете почати писати кантрі-пісні або радіти, що його диски з прогресивним роком будуть проблемою іншої жінки. А ще можна бути вдячною за те, що більше вам не доведеться ритися в його кишенях, стоячи вночі в темному коридорі, і вислуховувати запевнення, що на конференції з продажу не було зв'язку», - розповідає письменниця Флік Еверетт у колонці для Guardian.

Більше вам не доведеться ритися в його кишенях, стоячи вночі в темному коридорі

Вона також додає: хоча жінки, яких зрадили, про це рідко замислюються, чоловік, зрадивши довіру, робить їх кращими. «Згідно з нещодавнім дослідженням, жінки, які пережили зраду сексуального характеру, в майбутньому більш ретельно ставляться до вибору партнерів і не схильні знижувати свої стандарти», - пояснює автор.

До того ж, вона зазначає, що суперниця - "переможниця", навпаки, виявляється у стосунках з людиною, яка справою довела свою ненадійність. «Тому в еволюційному сенсі ваша суперниця відчайдушно чіпляється за гілку, яка вже тріщить», - нагадує письменниця.

«Наш висновок полягає в тому, що жінка, яка «втрачає» свою половинку через іншу жінку, буде змушена пройти через період горя та відчуття зради, але в результаті більш розумно поставиться до вибору партнера у майбутньому», - цитує автор керівника дослідження доктора Крейга Морріса – чоловіка.

Звичайно, вона визнає, що з низки причин жінкам, яких зрадили, не дуже хочеться радіти – і перш за все тому, що ніхто не очікує зради від коханої людини. Та й передбачити, хто вас зрадить, а хто ні, неможливо: найчастіше людина сама від себе такого не чекає.

«Зрада не виглядає як угода, в якій учасники потискують один одному руки, а голос на задньому плані сповіщає: «почати процедуру зради!», вони є результатом тисячі незначних причин – і результатом людської здатності продовжувати брехати собі, поки не стане пізно», - пояснює автор.

«Я не хотів», напевно, найбільш заяложена в світі фраза, але дивно те, що вона по-своєму правдива. Тому ідея про те, що жінка, яка пережила зраду, зможе містичним чином обчислити чоловіка, який не буде їй зраджувати, на думку автора, нелогічна.

«Але справжня проблема цього дослідження полягає зовсім не в сумнівних висновках «ти зможеш, люба!» в стилі Бейонсе. Проблема в тому, що вони навіть не задумалися над тим, щоб запитати, як почувають себе чоловіки, яких зрадили. Чи розвивається у них таке ж надприродне чуття?» - ставить запитання автор.

«Що б не з'ясувалося в результаті згаданого дослідження, насправді ні про який розумний вибір партнера, коли мова заходить про любов, говорити не доводиться. Все, що ви можете – це тримати пальці схрещеними на удачу і сподіватися на краще», - підсумовує Еверетт.

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: