Три типи друзів, які потрібні кожному

1 коментувати
Моллі Триффіна: Спілкування з друзями – показник того, наскільки вільним є наше життя

Моллі Триффіна: Спілкування з друзями – показник того, наскільки вільним є наше життя

Якими рисами повинні володіти люди, на яких ви зможете покластися

«Те, як ви проводите час з друзями, може змінюватися з роками, але одне залишається: типи друзів, які збагатять ваше життя найбільше», – пише американський експерт Моллі Триффін у колонці для Motto.

Один може бути з вами жорстким, коли це необхідно, щоб направити вас по вірному шляху

Вона цитує слова професора університету Огайо Вільяма Роулінса, який відзначив, що незалежно від віку, ми очікуємо від друзів цілком певних речей.

Триффін називає ключові якості, властиві трьом «найкориснішим» типам друзів:

1. Той, з ким можна поговорити

Не має значення, ви сумніваєтеся в обраному кар'єрному шляху або турбуєтеся про те, чи подзвонить вам той хлопець, розмова з найкращим другом допоможе вам впоратися з проблемою.

Прийняття – наріжний камінь дружби: з друзями можна бути відкритим і вразливим. При цьому, коли ви говорите з ними, вони м'які, але об'єктивні, і підштовхнуть вас вперед в разі необхідності.

Ця людина – щось більше, ніж рупор, який озвучує очевидне. Його роль полягає в тому, щоб допомогти вам стати краще. Він може бути з вами жорстким, коли це необхідно, щоб направити вас по вірному шляху. Ви повинні бути в змозі дозволити собі довіритися другу і знати, що він бажає вам добра.

2. Той, на кого можна покластися

Важливий аспект дружби – знати, що у вас є хтось, на кого ви можете розраховувати в повсякденних справах: той, хто забере вас з аеропорту, якщо виникне необхідність, позичить туфлі для співбесіди або догляне за дітьми, поки ви на прийомі у лікаря. Знання, що вас завжди прикриють, приносять комфорт і відчуття стабільності.

Це працює і у зворотному напрямку: уявіть, як чудово мати можливість допомогти людині, яка вам дорога.

3. Той, з ким можна повеселитися

Досить очевидно, що ми любимо друзів, з якими можна весело провести час. Але особливе задоволення ви отримуєте від розслаблення в компанії кращого друга – це незрівнянно зі спілкуванням з партнером, колегами або родичами.

Спілкування з друзями – показник того, наскільки вільним є наше життя.

Коли у вас є друг, у спілкуванні з яким вас не пов'язують обмеження або зобов'язання, присутні в спілкуванні з партнером або колегами, ви можете повністю відволіктися від тривог і турбот.

Повну версію колонки Моллі Триффіна читайте на сайті Motto


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: