Третя світова: християни проти Starbucks

5 коментувати
Хезер Сімпсон: Купівля кави в місці, яке не відзначає Різдво, не робить вас Сатаною

Хезер Сімпсон: Купівля кави в місці, яке не відзначає Різдво, не робить вас Сатаною

Starbucks вирішили зробити святкові чашки просто червоними замість традиційних, присвячених Різдву. Християни одразу визнали це образою

«Сьогодні я відкрила стрічку Facebook і з жахом виявила, що темою дня стало рішення Starbucks зробити святкові чашки просто червоними замість традиційних, присвячених Різдву. Люди розлючені. Християни нажахані. Починається Третя світова: християни проти стаканчиків для кави», - пише блогер Хезер Сімпсон у своїй колонці для Huffington Post.

За словами автора, Starbucks стверджують, що на їхнє рішення вплинуло прагнення привнести у свято відчуття простоти і світу, але християни вирішили, що цей крок - спроба стати політично коректними.

У Starbucks мають право робити все, що їм завгодно

«У чому ж правда? І, що більш важливо, кому яка різниця? – обурюється Сімпсон. – Християни в Америці вважають, що рух за політкоректність спрямований на їхнє пригнічення. Вони страждають від того, що люди тепер кажуть, «Зі святом» замість «З різдвом», а в рекламних роликах з'являються одностатеві пари. Так ось, знаєте, що? Ніяке це не переслідування».

Автор каже, що Starbucks – всього лише бізнес у недосконалому світі. «Чого ви чекали? Що Starbucks буде підтримувати ваше християнство? Ви тому стали християнами, щоб усі ходили навколо вас навшпиньки і боялися образити?», - запитує Сімпсон, яка сама є християнкою.


Тот самый зловещий стаканчик

Той самий зловісний стаканчик


«Ісус взагалі помер. А ви якось переживете простий червоний стаканчик», - каже вона, додаючи, що навряд чи вищу сутність може образити те, що на кавових стаканчиках не буде напису, що святкує її день народження.

Сімпсон пропонує людям припинити шукати приводи для образ.

«Starbucks мають право робити все, що їм завгодно. Якщо ви купите каву в місці, яке не відзначає Різдво, це не перетворить вас у диявола, навіть якщо вони дійсно навмисно не хочуть його відзначати», - стверджує автор.

Вона пропонує показати Starbucks свою любов замість того, щоб бойкотувати компанію і вимагати до себе поваги. І додає, що буде купувати їхню каву – навіть у зловісних червоних стаканчиках.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: