Теракт у Ніцці. Нам оголосили війну

Джеймс Джей Карафано: Ці монстри нападають не просто на людей. Вони нападають на людство – наше людство

Джеймс Джей Карафано: Ці монстри нападають не просто на людей. Вони нападають на людство – наше людство

Не має значення, пролилася кров на вулицях Ніцци або в клубі в Орландо. Ми повинні бити у відповідь

«Якщо й існує фраза, яку слід було б забути, це старе прислів'я «Той, хто є терористом для одних, для інших – борець за свободу». Кількість загиблих у Ніцці, Франція, невинних людей нагадує нам про те, що терористи – зло», - пише віце-президент з досліджень зовнішньої та оборонної політики американського дослідницького інституту The Heritage Foundation Джеймс Джей Карафано у колонці для Foxnews.

Ніяка ідеологія, якою б збоченою вона не була, не може виправдати безглузде вбивство невинних

«Багато держав постраждали від атак, метою яких були не тільки людські жертви, але й створення максимальної розгубленості та страху в суспільстві. Бельгія, США, Бангладеш, Саудівська Аравія, Ірак, Туреччина, а тепер і Франція (знову) зазнали шокуючого насильства. Напади стали такими частими, що більше не отримують спеціальних найменувань на кшталт 9/11 і 7/7», - пояснює журналіст.

Він каже, що однозначним є лише визначення цієї кампанії повсюдного насильства: тероризм.

«Те, що не існує універсального юридичного визначення тероризму, насправді не заважає назвати зло злом. Очевидно, що робить ці напади настільки жахливими. Тероризм – це використання загрози насильства з політичною метою проти невинних», - говорить Карафано.

Автор називає навмисне вбивство людей, які просто хотіли піти на ринок, або помолитися, або потанцювати в клубі, або відсвяткувати День взяття Бастилії, безглуздою різаниною невинних. Ніяка ідеологія, якою б збоченою вона не була, не може виправдати таке.

«Ці монстри нападають не просто на людей. Вони нападають на людство – наше людство», - підкреслює Карафано.

«І раз вони ведуть війну проти людства, ми повинні зупинити їх, покарати їх, покласти їм край», - додає журналіст.

Він зазначає, що існує проблема з тим, як велася війна в останні вісім років. «Наші лідери у Вашингтоні переглянули концепцію ворога, стверджуючи, якщо акт терору не був спрямований проти нас, це не наша проблема, - каже автор. - Багато хто з наших союзників робили те ж саме. Ця байдужість відкрила дорогу нинішній хвилі міжнародного тероризму».

«Всі ми знайшли способи, щоб відволікти себе, щоб продовжувати обманювати себе, щоб переконати себе, що є нагальніші виклики і проблеми, які просто здавалися більш звичними, менш складними і більш зручними. Після Орландо, наприклад, президенту США було зручніше говорити про дрібні проблеми, такі як контроль над вогнепальною зброєю і злочини на ґрунті ненависті, аніж повертатися до питання боротьби з тероризмом», - міркує Карафано.

Він підкреслює, що вільний світ проігнорував всі попередження. Захід виявився в котлі війни, якої він не хотів. І чим довше Захід продовжує чекати, поки йде глобальний наступ ісламізму, тим більше тероризм перетворюється з неймовірного, неприпустимого жаху на банальне зло.

«Не вступити в справедливу війну з міжнародним ісламським тероризмом означає дозволити йому по крихті позбавляти людську цивілізацію», - попереджає Карафано.

«Не має значення, пролилася кров на вулицях Ніцци або в клубі в Орландо: це війна. Війна, яка ведеться проти нас. І ми повинні бити у відповідь», - підсумовує автор.

Повну версію колонки Джеймі Джея Карафано читайте на сайті Foxnews


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: