Папа і папік. Як Кирило здав православ'я

Олександр Невзоров: Гундяєв, напевно, просто хотів сфотографуватися з Папою на тлі бананів

Олександр Невзоров: Гундяєв, напевно, просто хотів сфотографуватися з Папою на тлі бананів

Для Папи це просто екзотичний тур, що ніяких наслідків не матиме. Крім ймовірної нестабільності й розколу всередині Росії», - пише російський журналіст Олександр Невзоров для Сноб.ру

Я вивчив резолюцію за підсумками зустрічі Папи Франциска і патріарха Кирила і був здивований.

Куба — католицьке містечко. Думаю, їхні спецслужби примудрилися засунути крокодила Гундяєву під рясу. Крокодила, натренованого на відкушування особливо дорогих для ченця органів. Інакше пояснити те, як Гундяєв з такою разючою легкістю здав православ'я і всі його традиції, неможливо.

Декларація зобов'язує Гундяєва не підтримувати війну в Україні

(...) У декларації повністю анулюється традиція, яка тисячу років надихала православ'я — ненависть до католицтва. Латинська єресь, як католицтво у нас завжди називалося, на думку більшості святих, теологів і вчителів православ'я, — капость, брехня і збочення, яке ганьбить своїм брудом землю. Це тисячу років втовкмачували в голови, а тепер все — згода, дружба, жуйка.

(...) Наступний пункт зобов'язує Гундяєва не підтримувати війну в Україні: по суті, це пряма заборона вирядженим попикам, які опікуються бандами терористів, підтримувати і надихати їх на збройну боротьбу.

(...) Навіщо все це було зроблено — незрозуміло. Гундяєв, напевно, просто хотів сфотографуватися з Папою на тлі бананів.

(...) Для Папи ж це просто екзотичний тур, що ніяких наслідків не матиме. Крім ймовірної нестабільності й розколу всередині Росії.

Повну версію колонки Олександра Невзорова читайте на сайті Сноб.ру


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: