Світ очима Дональда Трампа

1 коментувати
Дональд Ламбро: Трамп торкався питань економіки та робочих місць лише побічно
Скріншот з Youtube

Дональд Ламбро: Трамп торкався питань економіки та робочих місць лише побічно

Мільярдер концентрує більшу частину своєї енергії на нелегальнії імміграції, а його пропозиції по економіці стануть поцілунком смерті для подальшого зростання

«Запитайте пересічного виборця, що першим приходить йому в голову при згадці Дональда Трампа, і він напевно відповість: «Нелегальні іммігранти»», - пише у своїй колонці американський публіцист албанського походження, головний політичний кореспондент The Washington Times Дональд Ламбро.

Запитайте його, що він може запропонувати для поліпшення американської економіки, продовжує колумніст, і у відповідь, швидше за все, побачите порожній погляд.

Чому? Тому що пафосний мільярдер вирішив, в першу чергу, зосередити свою повстанську президентську кампанію на питанні, яке, на думку Трампа, допоможе йому виграти праймеріз від Республіканської партії. І опитування показують, що у своєму намірі він обрав правильний шлях.

«Але хіба нелегальна імміграція – це найбільший виклик, з яким сьогодні зіштовхується наша країна», - запитує Ламбро. Звичайно ж, це питання потребує втручання, але хіба це найзначніша, як припустив пан Трамп, коли почав відповідну кампанію, проблема Америки? Коли компанія Gallup Poll у минулому році запитала американців, з якою «найбільшою проблемою», на їх думку, зіштовхується США, нелегальна імміграція опинилася внизу списку.

Те, що Трамп говорить про торгівлю та імміграцію – це політична та економічна катастрофа

З тих пір, як пан Трамп вступив у президентську гонку, він торкався питань економіки та робочих місць тільки опосередковано, голослівно заявляючи про те, що буде найкращим президентом в питаннях створення робочих місць. Проте, підкреслює журналіст, він нічим не обґрунтував своє пихате хизування.

І навіть коли він пропонував якісь ідеї щодо посилення американської економіки, ніхто не надав цьому великого значення. А якщо б і надав, то прихильники республіканців були б шоковані, а демократи аплодували б стоячи.

У недавніх інтерв'ю Трамп запропонував підвищити податки на багатство і на доходи від інвестиційного капіталу, а також обкласти імпорт тарифами. Це настільки далеко від економічної політики республіканців, наскільки тільки можна собі уявити.

Для економіки, яка відчайдушно потребує інвестиційного капіталу для розширення бізнесу та розвитку старапів, підвищення податків на доходи та інвестиції стане поцілунком смерті для економічного зростання. Економісти вільного ринку і лідери економічного зростання в подиві похитували головами, слухаючи запропоновані економічні політики авторства пана Трампа.

«Я думаю, для Республіканської партії це дуже небезпечний момент, - цитує автор економічного оглядача Стівена Мура. – Те, що Трамп говорить про торгівлю та імміграцію – це політична та економічна катастрофа».

Переклад НВ

Повну версію колонки Дональда Ламбро читайте на The Washington Times


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: