Сім звичок хронічно нещасних людей

Тамара Стар: Нещасні люди люблять жити в минулому, говорити про свої біди і мінливості життя

Тамара Стар: Нещасні люди люблять жити в минулому, говорити про свої біди і мінливості життя

Ніхто не ідеальний. Всі ми стикаємося з періодами невдач, але головне – як швидко ми змушуємо себе з них вибратися

«Є сім характеристик, що відрізняють людей, які постійно нещасні», - стверджує письменниця Тамара Стар у колонці для Huffington Post.

На нашій планеті живуть мільярди людей, і, за словами автора, деякі з них по-справжньому щасливі. Решта – всі ми – переживаємо як чорні, так і білі смуги.

«Різниця між щасливим життям і нещасливим полягає в тому, як довго ми залишаємося в тій чи іншій смузі», - говорить Стар і переходить до перерахування звичок, властивих хронічно нещасним людям.

1. Ви за замовчуванням вірите, що життя важке.

«Щасливі люди знають, що життя може бути непростим, але проходять ці періоди з цікавістю, не відчуваючи себе жертвою. Вони беруть відповідальність за те, що вляпалися в халепу, і концентруються на тому, щоб впоратися з труднощами якомога швидше», - пояснює автор. Тоді як хронічно нещасні люди миттєво оголошують себе жертвами обставин і починають волати до співчуття, замість того, щоб зробити що-небудь конструктивне.

Нещасні люди починають панікувати, якщо життя хоч трохи відхиляється від наміченого ними плану

2. Ви вважаєте, що більшості людей не можна довіряти.

«Здорова підозрілість необхідна, але більшість щасливих людей довіряють своїм близьким. Вони вірять у хороше в людях замість того, щоб вважати, що всі проти них. Проявляючи до  людей, що зустрічаються дружність, вони створюють відчуття близькості», - каже Стар. Нещасливі люди своєю недовірою відлякують тих, хто міг би стати їх друзями.

3. Ви концентруєтеся на тому, що в світі не так.

Автор розповідає, що в світі дійсно є багато проблем, але їх не вирішити, якщо думати лише про погане. Нещасні люди за проблемами не помічають позитиву, а тому втрачають безліч можливостей.

4. Ви порівнюєте себе з іншими і заздрите.

Нещасні люди вірять: везіння інших означає, що їм самим не додали удачі. Вони постійно міряються з іншими. Це призводить до невдоволення й заздрощів.

«Щасливі люди, навпаки, вірять в безмежні можливості», - додає Стар.

5. Ви намагаєтеся контролювати все в своєму житті.

«Є різниця між контролем і досягненням цілей. Щасливі люди намагаються домогтися свого, але знають, що події, які з нами відбуваються, здебільшого контролювати не можна», - каже Стар. Нещасні люди починають панікувати, якщо життя хоч трохи відхиляється від наміченого ними плану.

6. Ви дивитеся в майбутнє зі страхом.

Боятися – це нормально, але повністю віддаватися страху – неправильний підхід. Стар зауважує, що щасливі люди дивляться в майбутнє з надією, а тому помічають більше позитивних можливостей.

7. Ви постійно скаржитеся або чи пліткуєте.

«Нещасні люди люблять жити в минулому. Вони люблять говорити про свої біди і про мінливість життя. Коли у них закінчуються теми для розмов, вони переходять до пліток», - говорить автор. Щасливі люди дивляться в майбутнє і живуть сьогоденням.

«Зрозуміло, ніхто з нас не ідеальний. Всі ми стикаємося з періодами невдач, але головне – як швидко ми змушуємо себе з них вибратися. Ідіть, падайте, вставайте, ідіть і падайте знову. Головне – завжди підніматися після падіння», - підсумовує Стар.

Повну версію колонки Тамари Стар читайте на сайті Huffington Post


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: