Сім типів людей, з якими вам доведеться розлучитися

0 коментувати
Дені Шапіро: Як сказав одного разу Будда, життя – це страждання. Любити – означає втрачати

Дені Шапіро: Як сказав одного разу Будда, життя – це страждання. Любити – означає втрачати

У деяких відносин є вбудований термін придатності – або, принаймні, повинен бути

Американська письменниця Дені Шапіро називає сім типів людей, яких вам рано чи пізно доведеться втратити, у колонці для Huffington Post:

1. Друг, який вас підведе

У кожного з нас є такий друг. Іноді – відразу кілька. Я маю на увазі людину, разом з якою ви можете сміятися, плакати, працювати пліч-о-пліч – але при цьому в глибині душі відчуваєте, що він не бажає вам добра. Цей друг може бути чудовою людиною в безлічі інших сфер і навіть не хотіти образити вас – проте, все-таки робить це.

Старі друзі нагадують нам про те, якими ми були раніше

2. Друг, якого ви підводите

Сара і я зустрілися в коледжі, і між нами негайно встановилися міцні, сестринські стосунки. Я вважала, що ми завжди будемо дружити. Але після коледжу наші шляхи розійшлися: я переїхала в Нью-Йорк і зайнялася кар'єрою, а Сара повернулася додому, вийшла заміж і завела дітей задовго до мене. Здавалося, у нас залишається все менше і менше спільного – і одного разу я перестала відповідати на її дзвінки. Тоді я ще не знала, що старі друзі нагадують нам про те, якими ми були раніше. Наші відносини розвалилися через мене. Якщо ти читаєш це, Саро, пробач.

3. Той, хто вам дуже близький

Ви знаєте, про кого я говорю, і це нормально. Вам не доведеться вимовляти ім'я вголос. Можливо, він чи вона одружені – чи це ви одружені. Але, коли ви уявляєте своэ паралельне життя, то мрієте прожити його саме з цією людиною. Коли ваші очі зустрічаються, ви обидва це відчуваєте – й іноді починаєте замислюватися про те, як це – бути з ним. Саме тому потрібно тримати дистанцію. Така дружба небезпечна. Вам потрібно втратити цю людину.

4. Близький, що помер несподівано

Як сказав одного разу Будда, життя – це страждання. Любити – означає втрачати. В природному стані речей ви рано чи пізно втрачаєте батьків. Зазвичай, це відбувається, коли ви вже виростаєте. Але іноді трапляється інакше. Мій батько загинув раптово: в автокатастрофі. Я не встигла з ним попрощатися. Він так і не побачив мене дорослою. Ці втрати жахливі, але з ними потрібно вміти змиритися.

5. Близький, що вмирав довго

У таких випадках нам стає важко ще до того часу, коли людина справді вмирає. Очікування смерті – немов повільне, поступове вигоряння. Ми звикаємо сумувати. Ми тримаємо руки вмираючого близького, дивимося, як їм ставлять крапельниці, відчуваючи своє безсилля.

6. Терапевт/ментор/гуру, якого ви переросли

У деяких відносин є вбудований термін придатності – або, принаймні, має бути. Зрештою, початкова ідея пошуку терапевта, ментора або гуру – це зростання та еволюція, що його супроводжує і означає, що вашим відносинам рано або пізно прийде кінець.

7. Людина, якою ви хотіли стати

Дитиною я була впевнена, що буду актрисою. Думала, що буду жити в Нью-Йорку, у висотці, з чоловіком і п'ятьма-шістьма дітьми. Про гроші мені думати не доведеться. Можливо, у мене буде приватний літак. Я виросла і переїхала в село. Нам з чоловіком доводиться багато працювати. Але моє життя – це життя, побудоване мною. Чесне життя. Але, щоб його дістати, мені потрібно було відмовитися від фантазій, які мене переповнювали. Можливо, моє життя не таке, яким я собі його уявляла, але воно прекрасне – і воно моє.

Повну версію колонки Денні Шапіро читайте на сайті Huffington Post

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: