Сім запитань, які потрібно ставити собі щодня

Кеті Холмс: Ми постійно припускаємося великих або маленьких помилок – але це не смертельно

Кеті Холмс: Ми постійно припускаємося великих або маленьких помилок – але це не смертельно

Про що необхідно пам'ятати, щоб ваше життя було щасливим і успішним

«Щодня ми вислуховуємо сотні запитань – від колег, друзів, сімей. Та чи ставимо ми запитання самі собі? Якщо ні, ми ризикуємо дозволити іншим визначати наш світогляд», - пише журналіст Ліндсі Холмс у колонці для Huffington Post.

Вона наводить перелік питань, які потрібно ставити собі щодня, якщо ви хочете бути щасливим і успішним.

Вигорання – тихий вбивця нашої продуктивності і щастя

1. Чому я сьогодні навчився?

Те, що ви давно закінчили школу, не означає, що вам потрібно припинити пізнавати навколишній світ. По суті, чим активніше ви споживаєте нову інформацію, то краще будете себе почувати. Не має значення, чи вивчили ви кілька іноземних слів чи навчилися використовувати принтер на роботі – закінчуйте кожен день, дізнавшись щось нове.

2. Як я себе почуваю?

Ментальне здоров'я завжди має бути в пріоритеті. Ваше емоційне благополуччя не менш важливе, ніж фізичне, що б не нав'язували вам суспільними стереотипами щодо психічних розладів.

3. Який вплив я справляю на почуття інших?

Те, як ви ставитеся до інших, дуже багато що говорить про вас як про людину. Ставлення до людей з добротою та щирістю корисне не тільки для цих людей, але і для вашого ментального здоров'я.

4. Що я можу завтра зробити краще?

Ніхто не ідеальний. Ми постійно припускаємося великих або маленьких помилок – але це не смертельно. Важливо визнавати свої недоліки, але не забувати ставити перед собою цілі на майбутнє. Іншими словами, потрібно вміти правильно реагувати на вчинені помилки.

5. За що я вдячний?

Вдячність – це не якесь невизначене, духовне поняття, що працює тільки в тому разі, якщо ти щиро в нього віриш – є наукові підтвердження того, що висловлювати хоч трохи вдячність щодня корисно. Дослідження показують, що складання списків того, за що ви вдячні, зміцнює ваші стосунки, покращує ваш сон та робить вас щасливішим.

6. Скільки стресу я випробував?

Вигорання – тихий вбивця нашої продуктивності і щастя. Якщо ви просто відкидаєте проблеми, не намагаючись критично оцінити своє життя, ви не зрозумієте, наскільки змучені та виснажені, поки не стане занадто пізно.

7. Що змусило мене посміхнутися?

Тому що кожен заслуговує, щоб його день завершився на позитивній ноті. Просто подумайте про те, наскільки краще ви будете спати, якщо перед тим, як йти в ліжко, згадаєте про щось добре.

Повну версію колонки Кеті Холмс читайте на сайті Huffington Post


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: