Сім ознак того, що вам час звільнитися

0 коментувати
Камілла Чо: останнім часом ви занадто часто буваєте на прощальних вечірках колег? Задумайтеся

Камілла Чо: останнім часом ви занадто часто буваєте на прощальних вечірках колег? Задумайтеся

Як зрозуміти, що в іншій компанії вам буде краще

«Усі ми схильні до звикання, особливо якщо отримуємо гідну зарплату та працюємо з хорошими людьми. Можливо, це не те, що ви хочете робити до кінця життя, але ви починаєте переконувати себе: «Це, звісно, не робота моєї мрії, але поки згодиться». І в цьому немає нічого страшного», – пише виконавчий директор NY Media Камілла Чо в колонці для Muse.

Відмовки на кшталт «я попрацюю тут ще кілька місяців» дуже небезпечні

Проте вона попереджає, що, надто звикнувши до зручної роботи, ви починаєте вигадувати відмовки на кшталт «я попрацюю тут ще кілька місяців» або «зараз мені просто ніколи шукати іншу роботу», а в підсумку все зводиться до того, що ви й поготів відмовляєтеся від ідеї отримати свою ідеальну роботу. Навіть гірше – звичка вирощує страх, а страх заважає нам досягати успіху.

«Я бачила, як багато моїх розумних і талановитих друзів та колег залишалися на «прийнятних» роботах. Коли вони вирішують, що час змінити роботу, виявляється, що вони так давно цього не робили, що забули, як оновлювати резюме, не те що його подавати, – зазначає авторка. – Їх охоплює страх. Вони майже забули, як це – ходити на співбесіди, і тому їм здається, що простіше залишитися на старому місці та відкладати пошук роботи до нескінченності».

Чо називає сім ознак того, що ви занадто засиділися на цій роботі:

1. Статус-кво

Якщо ви провели в одній компанії та на одній посаді вже три роки – без будь-якого просування – і хочете продовжити своє кар'єрне зростання, вам час міняти місце роботи. За три роки навіть у великій компанії, де підвищення отримати нелегко, ви мали б чогось досягти.

2. Ви не отримуєте відповідної реакції

Якщо ваш керівник не говорить про результати вашої роботи або ж висловлюється так невиразно, що це складно прийняти до відома і діяти, спираючись на ці знання, – вам буде непросто зрозуміти, як просунутися в цій організації та почати рости професійно. Добрі керівники зацікавлені у вашому професійному зростанні. Якщо в компанії, де ви працюєте, це не так, шукайте нове місце роботи.

3. Ви не розвиваєтеся

Якщо ви не відчуваєте викликів на своєму нинішньому місці роботи, це може бути сигналом, що вам час рухатися далі. Необхідно, щоб робота давала вам нові корисні навички та допомагала розвивати наявні.

4. Звідси всі йдуть

Останнім часом ви занадто часто буваєте на прощальних вечірках колег? Вам здається, що всі навколо тільки те й роблять, що оновлюють свої резюме? Авторка не закликає сліпо йти за натовпом, але такий масовий результат може бути попередженням – тому запитайте своїх колег, які вирішили піти, чому вони це зробили.

5. Ваша компанія постійно перебудовується

Постійні перестановки можуть бути зовнішнім проявом проблем у керуванні або невпевненості компанії щодо свого стратегічного курсу. Це неодмінно вплине на ваш прогрес – слід задуматися, чи варте воно того.

6. На вас полюють рекрутери

Дратівливі повідомлення та дзвінки від рекрутерів – не гарантія того, що ви знайдете нову роботу, але і повністю ігнорувати їх не варто. Велика активність рекрутерів може бути сигналом того, що ваша сфера на підйомі, і зміна місця роботи може бути вигідним кроком.

7. Ви відчуваєте, що час іти

Крім вище перелічених сигналів важливі й ваші внутрішні відчуття. Ніхто не знає ваше робоче оточення краще, ніж ви самі. І якщо вас не полишає відчуття, що в іншому місці вам буде краще – можливо, час піти.

Повну версію колонки Камілли Чо читайте на сайті Muse

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: