Шість міфів про фітнес

0 коментувати
Алейша Феттерс: Намагайтеся, щоб розігрів тривав близько 15 хвилин і ідеально вписувався у ваше заняття

Алейша Феттерс: Намагайтеся, щоб розігрів тривав близько 15 хвилин і ідеально вписувався у ваше заняття

«Як ефективно розвантажити свій розклад і при цьому зберегти здоров'я?», – відповідає фахівець зі здорового способу життя Алейша Феттерс у колонці для Motto

«Коли вам бракує часу, спроби викроїти по 30 хвилин на день для тренування можуть здатися вправами зі збереження розуму. Якщо, звісно, шеф не дозволяє вам пропускати роботу, за вас не роблять всю домашню роботу, і ви не позбавлені будь-яких сімейних зобов'язань», – пише Феттерс.

Вона називає шість міфів, які заважають вам ефективно розвантажити свій розклад і при цьому зберегти здоров'я:

Силові тренування набагато ефективніше, ніж кардіотренування, перешкоджають набиранню ваги

Міф 1: Всі кардіотренування однакові 

Щоб отримати максимум від кардіотренування за короткий час, виберіть високоінтенсивні інтервальні тренування – такі, наприклад, як Табата.

Алгоритм простий: 20 секунд активних занять на тренажері, 10 секунд відпочинку – загалом вісім повторень, які заберуть у вас сумарно лише чотири хвилини. Оскільки тренування дуже інтенсивні, вам знадобиться лише дві-три на тиждень.

Міф 2. Завжди тримайте своє тіло в напрузі

Якщо ви змішуєте вправи на кожному тренуванні, ви ризикуєте порушити фундаментальний принцип занять: прогресивне перевантаження.

Вам потрібно за рахунок тренувань систематично підвищувати стрес, якого зазнає організм, що дозволить зробити його витривалішим. Кожне тренування будується на основі попереднього. Щоб досягнути максимального результату, складіть план занять і дотримуйтеся його.

Міф 3. Кардіотренування – найкраще, що є

Силові тренування набагато ефективніше, ніж кардіотренування, перешкоджають набиранню ваги, оскільки прискорюють ваш метаболізм.

Міф 4. Вам обов'язково робити ізолюючі вправи

І вони, звісно, вам не шкодять. Але й ефективність обертань рук або згинання/розгинання ніг невисока. Ці вправи не стимулюють таку кількість м'язів, як інші види рухів, наприклад, присідання або випади.

Міф 5. Вам обов'язково піднімати вагу мінімум по 10 разів за підхід

Набагато ефективніші три підходи по вісім повторень, чотири підходи по шість повторень і навіть п'ять підходів по два повторення. Поняття «тяжкості» для кожної жінки відрізняються. Вибирайте вагу, яка є для вас випробуванням, але допомагає вам підтримувати ідеальну фізичну форму.

Міф 6. Перед тренуванням неодмінно потрібна розминка

Згідно з даними нещодавнього дослідження, люди, які розігріваються вправами для ніг, показали кращі результати, аніж ті, хто робив традиційну розминку.

«Намагайтеся, щоб розігрів тривав близько 15 хвилин і ідеально вписувався у ваше заняття – практикуйте рухи, які насправді будете повторювати під час тренування», – підсумовує Феттерс.

Повну версію колонки Алейші Феттерс читайте на сайті Motto


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: