Що таке здорові стосунки

Михайло Лабковский: У здорової ситуації людина хоче жити разом з коханою. І крапка
Скріншот з youtube.com

Михайло Лабковский: У здорової ситуації людина хоче жити разом з коханою. І крапка

Якщо від стосунків погано – треба валити

Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтеся або навіть живете разом уже півроку чи рік і нічого не відбувається, треба спробувати зробити пропозицію. Якщо чоловік не готовий створювати сім'ю – значить, прийшов час з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Типу, я дуже тепло до тебе ставлюся, і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе, - пише психолог Михайло Лабковский у колонці для Сноб.ру.

Якщо жінка в шлюбі чи стосунках поводить себе як жертва, їй же просто гріх не зрадити! В разі чого вона звичайно, заплаче, висловиться в стилі: «козел», «занапастив мою молодість», піде до мами для пристойності. Але потім повернеться. І все продовжиться. І чоловік це знає. Здорова ситуація - це повна впевненість, що раз зрадив, дружини він більше не побачить. Принаймні, на своїй кухні та у своєму ліжку.

У виборі партнера помилитися не можна. Тому що життя дає не те, що ви хочете головою, а те, що вам в цей момент потрібно. Подобається вам це чи ні – інша справа. Але на той момент, коли це відбувається, помилкою воно бути не може. Ви ж знаєте, що вам потрібно й навіщо. Так, ви потім можете передумати. Але це потім.

Якщо вам говорять інше: про «не готовий», про гостьовий або екстериторіальний шлюб – не ведіться

Якщо хтось збирається заміж або одружуватися, маючи в анамнезі проблеми з сексом, раджу або взагалі кинути цей задум, або спочатку вирішити проблему і тільки потім думати про інше.

Поширена ситуація, коли сварка переростає в бурхливий секс – нездорова. Не захоплюйтеся. Такі стосунки закінчуються останнім конфліктом, але вже без сексу. Якщо сварки – постійна складова вашого життя, одного разу приниження, образи, гнів і інший негатив вже неможливо буде подолати. Конфлікт залишиться, а секс закінчиться назавжди.

У здоровій ситуації людина хоче жити разом з коханою, або ж коханим. І крапка. Тут не «кому як подобається», а саме так. Кохаєте? Значить, живете разом! Все інше – нездорові, невротичні стосунки. Якщо вам говорять інше: про «не готовий», про гостьовий або екстериторіальний шлюб – не ведіться. Якщо ви самі боїтеся спільного життя, то хоча б віддавайте собі звіт в тому, що це невроз.

Ще раз: якщо від стосунків погано – треба валити.

Повну версію колонки Михайла Лабковского читайте на Сноб.ру


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: