Що робити, якщо все йде не за планом. Три поради

Річард Бренсон: Я завжди був тим, хто живе заради подорожі, а не заради пункту призначення
entrepreneur.com

Річард Бренсон: Я завжди був тим, хто живе заради подорожі, а не заради пункту призначення

Британський мільярдер і філантроп Річард Бренсон у колонці для Virgin ділиться секретами, які допоможуть пережити складний етап у житті

Кожен раз, коли щось йде не за планом, я намагаюся витягти з цього максимальну вигоду та поділитися своїми почуттями і відкриттями з іншими підприємцями та бізнес-лідерами.

Протягом багатьох років нам доводилося прощатися з кількома компаніями Virgin, але саме завдяки цьому я засвоїв кілька найважливіших уроків лідерства. Ось три з них, які я вважаю ключовими:

Справа в подорожі, а не в пункті призначення

Я завжди любив цю цитату від Енн Брешерс: «Бути щасливим – це не означає, що у твоєму житті все ідеально. Може, мова йде про те, щоб зібрати докупи всі дрібниці». Не можу не погодитися.

Незважаючи на всі труднощі, важливо зберігати позитивний настрій

Коли я згадую моменти, які змушували мене посміхатися на роботі, на згадку приходять не продаж акцій, річний прибуток чи нагороди. Перед очима стоять запуски, важливі віхи і особливі моменти з співробітниками та колегами на цьому шляху. Я завжди був тим, хто живе заради подорожі, а не заради пункту призначення.

Склянка завжди наполовину повна

У всіх підприємців і бізнес-лідерів є емоційна прив'язаність до їх справи – якщо цього почуття немає, то їм нічого робити в бізнесі. Але, незважаючи на труднощі, з якими ми стикаємося, коли все йде не за планом, важливо зберігати позитивний настрій.

Я невиліковний оптиміст, і мені це подобається. Це дозволило мені зберегти надію і зосередитися на майбутньому. Правильне ставлення – це головне в житті і в бізнесі. Ті, хто плаває в наполовину порожній склянці, підуть на дно швидше, ніж ті, хто плаває в заповненій склянці наполовину.

Кінець не завжди означає кінець

У складі Virgin Group у нас були сотні різних підприємств, але від цього не стає легше, коли одне з них закривається. Але ліквідація одного підприємства може бути необхідною для підтримання здоров'я всієї вашої організації. Virgin, як підприємницький бренд, завжди рухається вперед і відкриває нові підприємства.

Більше поглядів тут

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: