Що буде, якщо кожного дня пити чотири літри води

4 коментувати
Віл Фултон: Було дивно присвятити своє тіло і душу одній-єдиній меті: пити, пити і пити
Cole Saladino/Thrillist

Віл Фултон: Було дивно присвятити своє тіло і душу одній-єдиній меті: пити, пити і пити

До туалету доводиться ходити кожні 20 хвилин, але я дійсно став красивішим, щасливішим, здоровішим і енергійнішим. Все завдяки воді

«Коли я погоджувався пити по галлону води (3,8 л - НВ) кожен день протягом місяця, то очікував отримати позитивні результати: покращення стану шкіри, більше енергії і товщий пеніс (ну, а раптом?)», - пише американський журналіст Віл Фултон в колонці для Thrillist.

Щось з цього дійсно вдалося, однак, як розповідає автор, пити воду в таких кількостях виявилося набагато складніше, ніж він припускав. Щоб виконати умови експерименту, потрібно було докласти великих зусиль. «Але я це зробив. В основному тому, що компанія в прямому сенсі платила мені за це. А ще хотілося дізнатися щось нове», - зазначає колумніст.

День 1. Почалося

Зазвичай, зазначає Фултон, так багато рідини на день він не вживає (за винятком пива), тому поняття не мав, скільки склянок води поміщається в галоні. «Тому я вирішив, що краще за все взяти велику сулію води і всюди носити її за собою», - розповідає автор.

Було дивно присвятити своє тіло і душу одній-єдиній меті: пити, пити і пити.

День 5. Бігаю до туалету кожні 20 хвилин

Постійно відчуваю спрагу

«Мені подобається пити воду. Чесно. Моє тіло (як і тіло будь-якої іншої людини на 60% складається з води, але жодна нормальна людина не п'є галону води в день. В цьому і складність. Я п'ю воду навіть тоді, коли не відчуваю спраги», - розповідає журналіст. Відчуття , як і раніше, крім того, що ніколи не відчуваєш себе голодним, і від цього менше їсиш.

А ще пісяєш кожні 20 хвилин. «В офісі всі думають, що у мене проблеми з наркотиками, тому що я постійно бігаю до туалету», - розповідає він.

День 10. Я став красивішим

Щось відбувається, і найбільше це помітно вранці. Зазвичай, розповідає Фултон, для того, щоб прокинутися, йому потрібна чашка кави, але тепер він прокидається більш свіжим і відчуває в собі більше енергії. «І це чудово. Здається, я відчуваю себе краще. Хоча, можливо, це просто ефект плацебо», - говорить він.

День 15. Та я просто джерело енергії

Енергії виразно стало більше. Автор відзначає, що практично перестав пити каву, хоча раніше випивав 2-3 чашки в день. «На вечірніх пробіжках відчуваю, що рухаюся швидше. [...] І ще постійно відчуваю спрагу, коли не п'ю. Здається, тіло пристосувалося до нового режиму», - продовжує він.

День 20. Люди кажуть, що я став щасливішим

«Не знаю. Може, так воно і є? Я переглянув Бітлджус – може, причина в цьому», - продовжує журналіст.

День 25. Я стаю кращим

Пісяєш як і раніше багато. Сеча при цьому кришталево чиста. «Дівчина каже, що моя шкіра виглядає краще і у мене відчутно більше енергії. Звучить дивно, але відчуваю, що просто став кращим», - розповідає Фултон.

Автор запитав свого редактора, чи не покращилися показники його роботи, на що вона відповіла: «Не помітно». «Буду сприймати це як тверде «можливо», - пише колумніст. – А бутель довелося усиновити, вона стала частиною мене. На руці з'явилися мозолі від ручки, і, якщо чесно, відчуваю себе голим, коли не відчуваю в долоні дотику її холодного пластику.

День 30. Вільний

Експеримент, нарешті, закінчився. Доводиться часто ходити до туалету. Постійно відчуваєш спрагу. «Я схожий на мого дідуся. Але я люблю свого дідуся. І, чорт забирай, я дійсно відчуваю себе добре. Галон – це, напевно, дуже багато, однак я зрозумів, що весь цей час пив недостатньо води», - підсумовує журналіст.

Люди повинні пити більше води, вважає він. Від цього поліпшується самопочуття, а ще ви більше подобаєтеся оточуючим.

Переклад НВ

Повну версію колонки Віла Фултона читайте на Thrillist

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: