Розлучення Джолі і Пітта: хто винен?

1 коментувати
Пеггі Дрекслер: Джолі і Пітт – дві людини, чиї життєві цілі просто розійшлися

Пеггі Дрекслер: Джолі і Пітт – дві людини, чиї життєві цілі просто розійшлися

Знову і знову, читаючи новини про невдалі шлюби інших людей, ми приписуємо одному з них провину

«Після кількох тижнів спекуляцій таблоїдів, у вівторок було зроблено заяву про те, що Анджеліна Джолі подала на розлучення з Бредом Піттом. І за міркуваннями про те, що пішло не так, неминуче слідує тісно пов'язане з цим питання: хто винен?» – пише американський психолог Пеггі Дрекслер у колонці для CNN.

Чому ми хочемо, щоб розставання знаменитостей обов'язково було пов'язане з драмою?

Проблема, на її думку, полягає в тому, що це питання ігнорує реалії більшості шлюбів.

«Чутки про швидке розлучення голлівудської пари циркулювали протягом останніх декількох місяців, а таблоїди підживлювали спекуляції, розпускаючи сенсаційні або непідтверджені чутки. Наприклад, Hollywood Life вже в березні заявив, що пара свариться у зв'язку з проблемами через «божевільні ревнощі Джолі». У травні Radar Online повідомив, що Пітт був спійманий на поцілунку з актрисою Ліззі Каплан на зйомках свого останнього фільму, Allied», – перераховує Дрекслер.

За її словами, це поки все, що ми знаємо офіційно. Але засоби масової інформації робили численні спроби заповнити прогалини, спекулюючи, що до розлучення могли призвести конфлікти, токсикоманія, погане виховання дітей, і природно, інші жінки.

«В основі всіх цих повідомлень, які найчастіше побудовані на фундаменті не міцнішому, ніж слова таємничих «друзів» або «джерел, близьких до пари» – кілька старих питань: Що пішло не так? Що стало причиною? І, звісно ж, хто найбільше в цьому винен?» – зазначає Дрекслер.

«Знову і знову, читаючи новини про невдалі шлюби інших людей, ми приписуємо одному з них провину, щоб підтримати ідею, ніби шлюби розпадаються через конкретний проступок (і часто саме через якусь спокусницю), а не тільки через непримиренні розбіжності і не тому, що дві людини просто віддалилися один від одного», – підкреслює психолог.

«Більшість одружених людей знають, що шлюб – непроста річ. Так чому ж ми хочемо, щоб розставання знаменитостей обов'язково було пов'язане з драмою? Чому одна зі сторін обов'язково повинна мати статус кинутої?» – запитує Дрекслер.

Зрештою, нагадує вона, шлюборозлучні процеси у більшості звичайних людей відбуваються без драматичних заголовків.

«Згідно з дослідженням, проведеним Інститутом Остіна з вивчення сім'ї і культури, те, що ми знаємо про розставання Джолі та Пітта, поки цілком відповідає загальноамериканським тенденціям. Жінки більш схильні до незадоволеності шлюбом, ніж чоловіки, і частіше подають на розлучення», – розповідає вона.

Дрекслер додає, що серед причин, які жінки найчастіше називають приводом для розлучення, є емоційне насильство і незрілість подружжя.

«Варто зазначити, що Page Six також повідомила про напруженість у стосунках пари, оскільки Джолі все більше стала цікавитися гуманітарною діяльністю і хотіла покинути Голлівуд, в той час як Пітт насолоджувався життям знаменитості. В цьому і полягає розумна причина для розлучення: Джолі і Пітт – дві людини, чиї життєві цілі просто розійшлися», – зазначає автор.

«Це розлучення буде третім для Пітта і другим для Джолі. Заманливо замислитися над тим, чи сприймають знаменитості шлюб менш серйозно, ніж інші люди. Можливо, це дійсно так. Однак правдиво й те, що таблоїди шукають будь-яку можливість роздути з розлучення знаменитостей набагато більшу драму, ніж воно того варте», – підсумовує Дрекслер.

Повну версію колонки Пеггі Дрекслер читайте на сайті CNN


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: