Росія готується до вторгнення в Україну восени

4 коментувати
Діана Франсез: Росія і її поплічники, ігноруючи режим припинення вогню, намагаються просуватися на південь

Діана Франсез: Росія і її поплічники, ігноруючи режим припинення вогню, намагаються просуватися на південь

Російська агресія буде поширюватися і далі, якщо Україні не прийдуть на допомогу

«Увага світу зосереджена на ІДІЛ та Ірані з його недоробленою ядерною зброєю. Але справжньою геополітичною проблемою є Володимир Путін, який має тисячі ядерних боєголовок і  крок за кроком захоплює Україну, демократичну державу, рівну за розмірами Німеччині та Польщі разом», - пише редактор канадського National Post Діана Франсез у своїй колонці для Huffington Post.

Вона розповідає, що всього за рік Росія захопила 9% української території, призвела до загибелі 6,200 людей; 30,000 були поранені, 1,2 млн довелося покинути свої будинки. Крім того, російська сторона збила пасажирський авіалайнер, на борту якого було 298 осіб.

Боротьба, яка ведеться в Україні – набагато серйозніша, ніж питання ІДІЛ

Автор зазначає, що Америка і Європа вкрай слабко і неефективно відреагували на ці події, і тепер Росія і її поплічники, ігноруючи режим припинення вогню, намагаються просуватися на південь.

«Боротьба, що ведеться в Україні, є набагато серйознішою за питання ІДІЛ, як сказав колишній посол США в Україні Джон Гербст у недавньому інтерв'ю. Будь-який військовий стратег оцінює загрозу, аналізуючи, якої шкоди вона може завдати. А Путін прагне знищити світопорядок, встановлений у 1991 році та після Другої світової», - підкреслює колумніст.

Автор розповідає, що дипломатія і економічні інструменти не зупинили Путіна. У 2008 році він, використовуючи таку ж тактику, захопив третину Грузії, і, незважаючи на огидну репутацію у світі, все ще має величезну підтримку серед росіян.

Тим не менш, у Вашингтоні потроху накопичується підтримка ідеї про надання оборонних озброєнь української армії якомога швидше, щоб зупинити просування російських військ. Міністр оборони Канади Джейсон Кенні рішуче заявив, що Канада підтримує поставки зброї Україні, але не може зробити це в односторонньому порядку.

Цього літа Україна мобілізувала 50,000 осіб; США, Канада і Великобританія відправили в Україну сотні військових інструкторів і відчутну кількість небойового обладнання. Політична підтримка ідеї відсічі Путіну є, але поки вона недостатня.

«Мало хто в світі знає, де знаходиться Україна, не кажучи вже про її розмір та стратегічну значущість. Населення країни становить 45 млн, країна займає третє місце в світі за рівнем освіченості населення, має потужні розробки в сфері програмування, аеронавтики, фармацевтики та сільського господарства», - говорить автор.

Вона попереджає, що все це буде втрачено, а російська агресія буде поширюватися і далі, якщо Україні не прийдуть на допомогу.

Повну версію колонки Діани Франсез читайте на сайті Huffington Post.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: