Путін і Трамп: торгу не буде

Віталій Портников: Президенту РФ для зміни політики зовсім не потрібно схвалення парламенту

Віталій Портников: Президенту РФ для зміни політики зовсім не потрібно схвалення парламенту

Господар Кремля впевнений, що у домовленостях з Росією повинен бути насамеперед зацікавлений сам американський президент

Якщо американським сенаторам вдасться погодити законопроект, який фактично заблокує можливість ослаблення санкцій проти путінського режиму, це зовсім не означатиме послаблення позицій адміністрації Дональда Трампа. Навпаки, це якраз і створить позиції для торгу, в якому такий сильний колишній будівельний магнат. Торгу, в якому перевага буде на боці американського президента – пише журналіст Віталій Портников у колонці для newsru.ua.

Росія - країна, в якій Путін керує маріонетками

Насправді, всі прекрасно розуміють, що російському президенту Володимиру Путіну для зміни політики зовсім не потрібно схвалення парламенту. Російські Федеральні збори - лише ширма для авторитарного правителя. Можна з упевненістю стверджувати, що в Росії немає ні парламенту, ні політичних партій, ні відповідального суспільства. Росія - країна, в якій Путін керує маріонетками і маніпулює жителями. Радість, з якою росіяни, що ще вчора ненавиділи Обаму, сприйняли обрання Трампа - чи не найкращий тому доказ.

Зовсім інша справа - Сполучені Штати. Якщо Трамп захоче послабити санкції проти путінського режиму, йому необхідно буде домовлятися з Конгресом і уникнути громадських протестів. США - держава розвиненої політичної системи і відповідальних громадян. Саме тому для домовленостей з Трампом від Путіна потрібні поступки. Хоча б видимість поступок. І якщо він не хоче усвідомлювати це, до його послуг - готовність сенату продовжити санкції проти Росії навіть без участі президентської адміністрації.

У цій моделі торгу є лише одна слабка ланка - сам Путін. Російський президент зовсім не збирається домовлятися з американським колегою. Путін упевнений, що у домовленостях з Росією повинен бути насамперед зацікавлений сам Дональд Трамп - а тому саме він і повинен шукати вихід із ситуації, що склалася. І не за путінський рахунок, а за свій. І якщо Трамп не може впоратися з якимись там сенаторишками - то тим гірше для Трампа.

Ніякого торгу не буде.

Більше поглядів тут

 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: