Правила життя Павла Шеремета

Правила життя Павла Шеремета
Українська правда наводить список принципів, яких дотримувався відомий журналіст

- Чесне ім'я - наш капітал і наш ресурс. Не можна пов'язувати себе тісними узами з будь-якими політичними чи іншими групами, тому що це обмежить ваш професійний простір.

- Кожен день - унікальний, кожен репортаж - як останній. У вас не буде можливості переробити репортаж.

Кожен день - унікальний, кожен репортаж - як останній

- У мене з собою завжди блокнот, диктофон, телефон з камерою: відвідав подію - написав статтю плюс твіт, виклав фото в Facebook, розмістив відео на YouTube. Знімаючи майдан зверху, з сьомого поверху, зустрів сенатора Маккейна, розпитав його, сфотографувався з ним, відео зняв, а фото виклав у себе в Тwitter.

- Інтерв'ю - це найскладніший жанр і найцікавіший. Це саме той жанр, в якому ви ніколи не знаєте, що на вас чекає - перемога або провал.

- Неможливо стати хорошим журналістом, не розуміючи суті нашої професії, не розуміючи "для чого ми все це робимо?".

- Ми знаходимо цікаві історії чужих нам людей і переказуємо ці історії людям. Ми - такі собі провідники чужих історій. Важливо вміти розмовляти з людьми. Якщо люди вам нецікаві - це не ваша професія.

- Телебачення поки вдає, що нічого не сталося, звідси і таке роздратування ним. Тому що життя одне, а люди вмикають телевізор, а там - інша картинка. Я пішов звідти, тому що стало неможливо працювати, зберігаючи обличчя і своє чесне ім'я

- Підійшов до якоїсь межі і зрозумів, що життя таке коротке, а репутація - така тендітна річ, що все це підкоряти волі кількох політиків - нерозумно і безглуздо.

- Головне, що хочу донести - це місію нашої професії. Що журналістика - це один з ключових суспільних інститутів. Ми - дзеркало цього життя. Що без сильних медіа неможлива сильна держава.

- Я взагалі весела людина, компанійська. І трішки хуліган, наскільки хуліганом можуть бути білоруси - люди стримані.

- Ситуація в Україні дуже складна - морально, психологічно, політично, люди дуже напружені. Я б хотів більше "рекламувати" глядачеві цікавих гідних особистостей.

- Україна - дивовижна країна. При всьому нехлюйстві, корупції і бездоріжжі обов'язково натрапиш на незвичайні рукотворні місця - цікавий музей, парк, гарний готель або незвичайний ресторан.

- Найстрашніше розчарування - це розчарування в людях. Зрада і підлість - це найстрашніший вірус, тому що він руйнує віру в людей, робить нас підозрілими, недовірливими і жорсткими.

Повну версію правил життя Павла Шеремета читайте на сайті Українська Правда


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: