Поклонська приєдналася до блокади Криму

Віталій Портніков: Перекоп - він і є Перекоп, хоч десять мостів плануй

Віталій Портніков: Перекоп - він і є Перекоп, хоч десять мостів плануй

Блокада, що б там не розказували російські пропагандисти, працює і приносить свої плоди

Одним своїм рішенням про порушення кримінальних проваджень за блокаду Криму Наталія Поклонська змела всі пропагандистські конструкції, вибудовувані окупаційною владою навколо блокади, - пише журналіст Віталій Портніков для Крым.Реалии.

З першого дня після її початку керівники Криму і місцеві ЗМІ - вкупі з російською машиною пропаганди - запевняли кримчан, що блокада не має геть ніякого значення. Що це - внутрішня справа України, яка тільки допомагає кримським фермерам і російському сільському господарству. Що продуктів не стане менше, а ціни не піднімуться. Що все це - просто спекуляції з перенаправлення фінансових потоків. Всіх доводів і аргументів я вже і не пригадаю, але найголовніше - те, що блокада Криму до самого Криму ніякого відношення не має - пам'ятаю точно.

Без української електроенергії, води і продуктів півострів не проживе

Але якщо це так, то чому порушуються кримінальні справи? Чому "прокуратура Республіки Крим" так стурбована "протиправними діями" на кордоні з Україною? Адже російський кордон працює в звичному режимі, ніхто не робить спроб перешкодити його справному функціонуванню. Ну а якщо щось відбувається на українській території - чого ж хвилюватися?

Екстремісти! Нехай з ними українська влада розбирається, захищає інтереси своїх фермерів. Так ні ж, Поклонська вирішила рятувати фермерів самостійно.

Це означає, що блокада - що б там не розказували російські пропагандисти і "телевізійні голови" окупаційного режиму - працює і приносить свої плоди. І справа навіть не тільки в тому, що продуктів на півострові стало менше і вони стали дорожчі. Головне - не кількість продуктів.

Головне - це демонстрація того очевидного факту, що Крим - частина України, а не Росії. Що без української електроенергії, без української води, без українських продуктів він не проживе. І якщо хтось із жителів півострова до російської окупації цього не розумів і жив в ілюзіях, то зараз - і завдяки ходу часу, і завдяки блокаді як елементу "гібридної війни", яку наша країна починає потроху вести проти агресора - починає розуміти.

І якщо раніше можна було ігнорувати географію та економіку як щось несуттєве і легко скасовувати одним самовпевненим словом Путіна чи ударом брудного чобота "зеленого чоловічка", то тепер все більшій кількості людей стає очевидно: проти природи не попреш.

Перекоп - він і є Перекоп, хоч десять мостів плануй.

І Наталія Поклонська своїми істериками і кримінальними провадженнями тільки сприяє цьому розумінню. Можна сказати, що тепер і вона приєдналася до блокади Криму.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: