П'ять речей, які ви не знали про кохання

0 коментувати
Емма Хаак: Змиріться з тим, що він не читає художню літературу або не поділяє ваших політичних поглядів

Емма Хаак: Змиріться з тим, що він не читає художню літературу або не поділяє ваших політичних поглядів

І які дозволять зробити ваші стосунки довгими та щасливими

Американський експерт Емма Хаак у колонці для Oprah.com називає п'ять речей, які важливо розуміти про кохання, щоб ваші стосунки були успішними:

1. Найуспішніші шлюби укладаються не в тому віці, що  ви очікуєте

Чим старше ви на момент укладення шлюбу, тим міцнішим він буде, чи не так? Не зовсім. Найкращий час для шлюбу – 32 роки. Ризик розлучення у разі укладення шлюбу після 20 стабільно падає, але після 32 він починає зростати приблизно на 5% на рік. Це відкриття зробив американський професор Ніколас Вулфінгер на основі дослідження, в якому брали участь більше 6 000 американців.

Найкращий час для шлюбу – 32 роки

2. Підтримка не завжди доречна

Коли ваш партнер відчуває стрес, але допомоги не просить, очевидна спроба допомогти – все одно, що рішення принести втомленій людині чашку кави, про яку вона не говорила. Людина починає думати: «Напевно, я дійсно дуже погано виглядаю, якщо тобі довелося шукати спосіб мені допомогти». Це може викликати у вашого партнера відчуття, ніби він не справляється зі своєю справою.

3. Частота занять сексом має куди більше значення, ніж вам говорили

Запитайте сімейного терапевта, як часто вам з партнером слід займатися сексом, і ви почуєте у відповідь: «Так часто, як вам хочеться». Але дослідження показали, що чим частіше пара займається сексом, тим більш позитивні рефлекторні емоції партнери відчувають, думаючи про свої стосунки. Іншими словами, це ще один привід проводити більше часу в спальні.

4. Ваш стиль ведення суперечок може передбачити ваші майбутні проблеми зі здоров'ям

Для того, щоб зрозуміти, що люди, які впадають в припадки люті під час суперечок, ризикують згодом зіткнутися з проблемами з серцем. Любителі тактики «Стіна» (типаж «Я не хочу говорити про це») також у групі ризику – їм загрожують проблеми зі спиною. Корисний висновок: якими б не були ваші конфлікти, постарайтеся розібратися з ними якомога раніше, щоб вони не чинили десятиліттями негативного ефекту на ваше здоров'я.

5. Ви з вашим партнером схожі набагато більше, ніж вам здається

Дослідження показують, що насправді протилежності не так вже і притягуються. У вас просто складається таке враження, оскільки відмінності більше кидаються в очі. Наприклад, якщо ви обидва не любите фільми про бойові мистецтва, ця тема може ніколи не спливти у вашій розмові, і ви так і не дізнаєтеся про цю свою спільну рису. Коли ви фокусуєтеся на пунктах X, Y і Z, в яких ви не збігаєтеся, ви випускаєте з уваги пункти A-W, в яких ви схожі. Тому краще змиритися з тим, що він не читає художню літературу або не поділяє ваших політичних поглядів, і звернути увагу на мільйон ваших спільних рис.

Повну версію колонки Емми Хаак читайте на сайті Oprah.com


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: