П'ять речей, які ви не знали про шлюб

Джилліан Крамер: Ви берете шлюб з усією родиною
twitter.com/jilliankramer

Джилліан Крамер: Ви берете шлюб з усією родиною

«Думаєте, що знаєте про шлюб все? Ні, не знаєте. Поки що», - пише американська публіцистка Джилліан Крамер у колонці для Huffington Post

Автор наводить думки п'ятьох жінок, які розповіли про те, що для них стало сюрпризом у сімейному житті.

1. Після розпису все відчувається інакше

Якщо ви зустрічалися роками, перед тим як поєднати себе шлюбом, здається, що вже нічого не зміниться. Але це не так, каже Ніколь. «Не думала, що між нами могла бути ще більша близькість, – додає вона. – Але виявилося, що може. Вага кільця на моєму пальці і ті почесні імена, якими ми тепер могли називати один одного – чоловік і дружина, - а ще очі мого чоловіка, говорили «це назавжди і я щасливий пройти цей шлях разом із тобою» відкрили моє серце та посилили моє кохання до нього, що стало абсолютним сюрпризом».

2. Перша сварка може спалахнути на ґрунті зміни прізвища

Не думайте, що між вами є згода щодо того, поміняєте ви своє прізвище чи ні. «Кажу всім своїм зарученим друзям: обговоріть питання зміни прізвища перед тим, як одружитися, щоб це питання не увірвалося до вашого життя в момент підписання свідоцтва про шлюб або після повернення з медового місяця».

Шлюб – це постійна робота

3. Потрібно працювати над собою, щоб перебудуватися на спосіб мислення заміжньої

У статусі вільної дівчини не потрібно дуже багато думати про придбання, наприклад, телевізора. Достатньо просто піти в магазин і купити його. Проте Елізабет нагадує, що, як тільки ви побралися, потрібно думати, як цей телевізор – і ціна на його етикетці – вплине на вас обох.

4. Ви берете шлюб з усією родиною

Ні, це не буде угодою з сімейкою Адамсів. Проте, коли ви виходите заміж, шлюб укладається з усією родиною, каже Рут, і потрібно докласти чималих зусиль, щоб впоратися з новими обов'язками.

5. Шлюб – це постійна робота

Можливо, над організацією весілля довелося потрудитися, але це ніщо порівняно з тими зусиллями, які доведеться постійно вкладати в шлюб. «Шлюб – це постійна робота. Якщо ви не усвідомлюєте цього, все закінчиться тим, що перестанете цінувати його», – каже Маліні.

Переклад НВ

Повну версію колонки Джилліан Крамер читайте на Huffington Post

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: