П'ять ознак того, що ви станете мільйонером

0 коментувати
Ден Кадлец: Майбутні багатії прагнуть працювати у сферах IT, фінансів і бухгалтерського обліку

Ден Кадлец: Майбутні багатії прагнуть працювати у сферах IT, фінансів і бухгалтерського обліку

Як дізнатися, чи потрапляєте ви до категорії майбутніх багатіїв

«Мільйон зараз – зовсім не та сума, що раніше. Але все одно це не так вже погано, і нові дослідження показують, хто має шанс його заробити», - пише журналіст Ден Кадлец у колонці для Time.

Вісім з десяти потенційних мільйонерів сформували власні активи

Автор зазначає, що ви потрапляєте до категорії, що має шанс заробити мільйон, якщо відповідаєте кільком параметрами: вам від 21 до 49 років, річний дохід вашої сім'ї складає як мінімум $100 000, а інвестовані активи становлять від $50 000 до $250 000.

Він також називає характерні риси майбутніх мільйонерів:

1. Перспективна кар'єра: Майбутні багатії переважно прагнуть працювати у сфері інформаційних технологій, фінансів та бухгалтерського обліку – так само, як багато хто з сьогоднішніх мільйонерів у минулі роки. Вони можуть бути поки на низькому рівні, але вони мають час, щоб піднятися по кар'єрних сходах.

2. Високий дохід: Середній дохід сім'ї серед представників цього нового класу становить $125 000, що більш ніж удвічі перевищує середній показник доходів домогосподарств США. Це дозволяє припустити: у них більше можливостей.

3. Зробили себе самі: Вісім з десяти майбутніх багатіїв сформували власні активи або примножили те, що отримали у спадок. Ця ж особливість характерна для мільйонерів і мультимільйонерів.

4. Довгостроковий приціл: Три з чотирьох нових багатіїв воліють довгостроковий підхід до інвестицій. Як і більш усталені багатії, ця група зберігає такий підхід незалежно від ринку, і не намагається отримати короткострокові вигоди.

5. Розумна агресивність: як і мультимільйонери, нові багатії демонструють готовність вкладати кошти у більш ризиковані активи з високими темпами зростання і чудовими довгостроковими доходами.

Для мілленіалів перетворення на мільйонерів не складе особливих труднощів. Все, що потрібно – почати якомога раніше і проявити самодисципліну. Якщо ви починаєте з $10 000 у віці 25 років та вкладаєте $5500 на рік в акції, які ростуть на 6% за рік, ви отримаєте $1 мільйон у віці 65 років», - зазначає автор.

«Це розрахунки без отримання спадщини або інших заощаджень. Такі суми можуть здатися великими людині, яка мало заробляє. Але якщо відкладати всього $3000 на рік протягом семи років, а потім збільшити цю суму до $ 7500 на рік, можна все одно заробити $1 мільйон у віці 65 років», - підсумовує він.

Повну версію колонки читайте на сайті Time


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: