Моя порада кримським «Гіві»

Моя порада кримським «Гіві»
Вам ще доведеться відповідати за скоєні злочини. За доноси, вироки, побої

Спостерігаючи за долею загиблого в Донецьку Михайла Толстих, кримські колабораціоністи повинні в черговий раз подякувати президенту Росії Володимиру Путіну за те, що він вирішив анексувати Крим, а не Донбас - пише журналіст Віталій Портников для Крим.Реалії.

Якби «російська весна» почалася в Донецьку, а не в Севастополі, кримські бойовики зараз обіцяли б помститися за Наталію Поклонську, а Михайло Толстих, «Гіві», крокував б на високих підборах по коридорах Державної Думи і боровся б з фільмом про коханку останнього російського імператора. І тут важливі не особистісні якості, навіть не гендерна приналежність, а виключно рішення Путіна. Захотів би він - і Толстих став би Поклонською, а Поклонська - Толстих.

Якби «російська весна» почалася в Донецьку, а не в Севастополі, кримські бойовики зараз обіцяли б помститися за Наталію Поклонську

Але про що дійсно варто було б задуматися кримським колабораціоністам - так це про своє власне майбутнє. Поки Путін хотів - Міша Толстих був живим «героєм Новоросії». Перехотів - став мертвим. Поки Путін хоче - Аксьонов керує Кримом, а Поклонська з Цековим сидять в Москві. А ось якщо Путіну перехочется? Або - таке ж теж може бути - перехочеться не Путіну? І по російському телебаченню в один прекрасний день повідомлять, що приєднання Криму до Росії відбулося з грубими порушеннями Конституції. А росіянин з українцем - брати навік, тим більше в українському Криму. Подивіться концерт кримськотатарської музики, дорогі глядачі.

Ось що будуть в цей момент робити Аксьонов, Константинов, Поклонська, Цеков і решта товаришів? Підуть вішатися? Маю великі сумніви. Втечуть в Москву? Це найімовірніше, але ж усім в Росії місця все одно не вистачить - вона не гумова, і росіяни можуть не захотіти постійно бачити перед очима свідків і співучасників власної національної ганьби. Візьмуть автомати і підуть воювати за «російський Крим»? Не смішіть мої «Іскандери»!

А це означає, що велика частина колабораціоністів залишиться в Криму. В українському Криму. І змушена буде відповідати за скоєні злочини. За доноси, вироки, побої. За розправу над співвітчизниками, за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, за крадіжку і корупцію - словом, за все те, що зараз творить окупаційна влада.

Тому моя добра порада тим кримським «активістам», які завдяки Путіну уникнули долі «Гіві» і «Мотороли» - не думайте, що ви вже схопили бога за бороду. Це не бог. Це президент Росії. Вони, бувають, змінюються. І політика Росії теж змінюється - які б казки вам не розповідали в Кремлі.

Тому будьте гранично обережними. Вас чекає зустріч з Батьківщиною.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: