Мій лист Діду Морозу

Бенедикт Камбербетч: Дай дітям трохи більше часу на те, щоб побути дітьми

Бенедикт Камбербетч: Дай дітям трохи більше часу на те, щоб побути дітьми

Huffington post опублікував різдвяне звернення британського актора

«Дорогий Діду Морозе,

Друг попросив мене написати тобі. Я маю зізнатися: було складно вирішити, що сказати. Перш за все тому, що, як і більшості дорослих, мені здається безглуздим просити тебе будь про що – адже наш із тобою час вже минув. Тепер ми купуємо подарунки самостійно, самі керуємо своєю долею, відповідаємо за свої дії та живемо у світі, створеному нами самими.

Тому ми не можемо просити тебе допомогти нам із довкіллям, кризою мігрантів, освітою, продовольством, правами людини, релігійним фундаменталізмом і війнами. Хоча, бачить Бог, нам дуже потрібна допомога в усіх цих бідах, заподіяних руками людини.

Ми не можемо просити тебе допомогти з довкіллям, кризою мігрантів і війнами

І справа не в тому, що тобі бракує співчуття. Ти чудовий. Попри те, що тебе постійно перефарбовують в різні кольори корпорації та змушують зображувати символ збожеволілого споживацтва – попри те, що походиш ти від якогось язичницького ритуалу, що не має нічого спільного з цим.

Але ти потрібен дітям. Дітям, яким необхідно трохи магії у світі, де межа між невинністю і відповідальністю, уявою і дорослими перешкодами стає все тоншою.

Саме в цьому я хотів би попросити у тебе допомоги. Дай дітям трохи більше часу на те, щоб побути дітьми. Відверни їхню увагу від реалій збожеволілого світу, щоб вони могли сміятися, а не плакати. Особливо тих, хто тривожиться про близьких, хто хворий, бідний або потерпає від голоду. Особливо тих, хто змушений ховатися від бомбардувань або, трясучись від жаху, залазити у ненадійний човен, щоб втекти від війни. Будь ласка, дай їм мить радості та надії.

Цього року, якщо поміркувати, тобі буде нелегко. І коли я думаю про це, то розумію, що попросити у тебе світловий меч (до речі, я його так і не отримав) не зовсім рівноцінно проханню змінити просторово-часовий континуум і зробити так, щоб дитинство тривало довше.

Але ти викликаєш захоплення і захват у тих, хто пише тобі листа і сподівається вранці знайти подарунок під ялинкою. Ти надихаєш на хорошу поведінку або, в моєму випадку, на відчайдушні спроби виправитися в останній момент, щоб не залишитися без подарунка. Приділи увагу і тим, хто хотів би написати тобі, але писати не вміє. Почуй їхні слова та дай їм час і можливість навчитися читати й писати, щоб втекти від злиднів, з яких почалося їхнє життя.

Я трохи тобі співчуваю. І, схоже, я щойно зробив саме те, чого обіцяв не робити: попросив тебе допомогти з дорослими проблемами та здолати деякі з найсерйозніших труднощів щодо дітей. Я обіцяю залишити тобі додаткову порцію вина та пирога!

З любов'ю,

Бенедикт.

P. S. Будь ласка, можна мені того світлового меча?»

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: