Лист моїй доньці

Лист моїй доньці
Наступне покоління повинно сфокусуватися на двох речах: розкритті людського потенціалу та просуванні рівності

«Дорога Макс,

У нас з твоєю мамою все ще не знаходиться слів, щоб описати, яку надію на майбутнє ти нам подарувала. Твоє нове життя повне перспектив, і ми сподіваємося, що ти будеш здоровою і щасливою, щоб випробувати їх повною мірою. Ти вже дала нам привід задуматися про світ, в якому, ми сподіваємося, тобі належить жити», - пише Марк Цукерберг в листі своїй новонародженій дочці на своїй сторінці в Facebook.

Як і всі батьки, пише він, ми хочемо, щоб світ, в якому буде жити дочка, став кращим, ніж нинішній. Багато в чому світ вже стає краще: скорочується бідність, технологічний прогрес не стоїть на місці. Цукерберг обіцяє дочці, що зробить все, від нього залежне, щоб світ став ще краще. При цьому він шкодує, що зараз ресурси далеко не завжди спрямовуються на справді важливі речі.

Ми віддамо 99% наших акцій Facebook на просування місії рівності і розвитку

«Сьогодні велика частина людей вмирає від раку, серцевих хвороб, нейродегенеративних та інфекційних хвороб - і ми можемо показати більш стрімкий прогрес в цих проблемах і не тільки», - стверджує Цукерберг.

Він упевнений, що вже покоління його дочки може жити без хвороб, і обіцяє докласти всіх зусиль, щоб наблизити цей день.

«Ми сподіваємося, що твоє покоління сфокусується на двох ідеях: розкриття людського потенціалу і просування рівності», - говорить Цукерберг. Розкриття людського потенціалу, на його думку, має на увазі перегляд кордонів того, чого може досягти людина. Тоді як рівність означає, що всі, незалежно від статі, раси та інших факторів, повинні мати рівний доступ до цих нових можливостей.

Він підкреслює необхідність інвестувати в це майбутнє в найближчі 25, 50 і 100 років.

«Багато з можливостей твоє покоління отримає завдяки загальному доступу до інтернету. Люди часто вважають, що інтернет лише інструмент для спілкування або розваг. Але для багатьох людей у світі це питання життя і смерті. Він надає освіту, якщо ви не можете потрапити в хорошу школу. Він дає інформацію щодо того, як уберегти дітей від хвороби, якщо хороший лікар вам недоступний. Він дає можливість знайти роботу, навіть якщо ви живете в бідній країні», - перераховує Цукерберг.

Інтернет настільки важливий, що на 10 осіб, які отримують доступ до всесвітньої мережі, припадає один - такий, що вийшов за межі бідності, створюється одне робоче місце.

Проте, зазначає він, більше половини населення світу - 4 млрд людей - не мають доступу до інтернету, і нашому поколінню необхідно виправити це.

«Разом ми можемо досягти успіху і створити світ, побудований на принципах рівності» - вважає Цукерберг.

Він обіцяє, що не стане чекати дорослішання дочки і спробує зробити світ кращим вже зараз, заснувавши фонд Chan Zuckerberg Initiative, мета якого - об'єднати людей по всьому світу у справі розвитку людського потенціалу.

«Наша ініціатива буде займатися просуванням освіти, лікуванням хвороб, об'єднанням людей і будівництвом сильних товариств», - розповідає Цукерберг.

«Протягом життя ми віддамо 99% наших акцій Facebook (на даний момент це близько $45 млрд) на просування цієї місії. Ми розуміємо, що це небагато в порівнянні з тим, що вже вкладається зараз. Але ми хочемо допомогти, як можемо», - говорить генеральний директор Facebook.

«Макс, ми любимо тебе і відчуваємо величезну відповідальність за те, щоб ти й інші діти жили в кращому світі. Ми хочемо, щоб твоє життя було сповнене такої ж любові, радості і щастя, які ти подарувала нам. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що ти принесеш в цей світ», - підсумовує Цукерберг.

Повну версію листа Марка Цукерберга читайте на його сторінці в Facebook


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: