Кровопролитика біля стін парламенту

Віталій Портніков: «Золота осінь» може виявитися такою ж страшною, як і «Російська весна»
hronika.info

Віталій Портніков: «Золота осінь» може виявитися такою ж страшною, як і «Російська весна»

Тягнибок та інші українські політики повинні зрозуміти, що вони вже два роки, як живуть не в театрі

«Коментуючи трагедію, що сталися вчора біля будівлі Верховної Ради, поінформовані спостерігачі в Києві говорять про початок російської операції «Золота осінь», - пише український журналіст Віталій Портніков у колонці для Грани.ру.

Так, це вже не «Російська весна», та «русским миром» від неї пахнути не буде. На Луб'янці зрозуміли, що в Україні дуже мало людей, готових бути прихильниками цього путінського прожекту, зазначає колумніст. А ті, хто готовий, не збираються ставати гарматним м'ясом і записуватися в «добровольці». Вони - за старою російською традицією, між іншим, - лежать на печі і чекають, коли їх врятують.

Тому тепер ставка робиться на український світ, вважає автор. Саме він повинен повстати проти «злочинної хунти» і полегшити Володимиру Володимировичу повернення непокірної України. Соціальні бунти, мітинги проти влади, ексцеси зі смертельними наслідками - все це і буде «золотою осінню» російського повернення в Україну. Це дозволить довести, що чекісти, а також їх товариші з адміністрації президента Росії не дарма їдять хліб Володимира Володимировича.

Не потрібно більше: «Путін, введи війська!». Треба: «Влада здає Україну Путіну». А там і Путін настигне, особисто.

Тепер ставка робиться на український світ

Але все ж це ще не «Золота осінь». Це свідчення глибокого нерозуміння українськими політиками психології людей, яких вони ведуть за собою, продовжує Портніков. Олег Тягнибок аж ніяк не єдиний такий український політик, але дуже показовий. Після Майдану він був переконаний в тріумфі «Свободи». Він просто не помітив з трибуни, з яким подивом дивилися на нього з площі.

Тягнибок і інші українські політики повинні були зрозуміти, що вони вже два роки, як живуть не в театрі. Все, що відбувається, - це по-справжньому. Ллється справжня кров. Гинуть живі люди. «Золота осінь» може виявитися такою ж страшною, як і «Російська весна». Потрібно перестати грати.

Але вони не припинять. Вони просто не вміють по-іншому. Інша справа, що декорації обсипаються, актори фальшивлять - і люди в Україні все точніше розуміють, яке воно, справжнє життя.

А в справжньому житті за лицедіїв не голосують, підсумовує журналіст.

Повну версію колонки Віталія Портнікова читайте на Грани.ру


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: