Як зрозуміти, що ви по-справжньому успішні. Дев'ять ознак

Тревіс Бредбері: Уміння щиро радіти досягненням інших – ознака справжнього успіху

Тревіс Бредбері: Уміння щиро радіти досягненням інших – ознака справжнього успіху

Легко почати думати, що найбільш успішні люди – ті, у кого великі будинки, найдорожчі машини і впливові друзі. Але це не так.

«Якщо ви амбітні, то приречені час від часу відчувати себе невдахою. Високі цілі призводять до неминучих моментів, коли ви не відповідаєте своїм очікуванням. І ми живемо у світі, який підтримує таке відчуття», - пише доктор психології Тревіс Бредбері в колонці для Huffington Post.

Проблема не в недостатній кількості іграшок. Проблема в тому, що ви вірите, що наявність іграшок – справжній успіх

«Легко почати думати, що найбільш успішні люди – ті, у кого великі будинки, найдорожчі машини і впливові друзі. Чого б ви не домоглися, завжди будуть ті, кому вдалося домогтися більшого, і це може викликати у вас відчуття, що ви програли. Проблема не в недостатній кількості іграшок. Проблема в тому, що ви вірите, що наявність іграшок – справжній успіх», - підкреслює психолог.

Він зазначає, що мірило справжнього успіху це те, хто ви є і який шлях ви пройшли. Якщо ви турбуєтеся про те, чи досягли ви успіху, на який ви заслуговуєте, можливо, ви оцінюєте себе не за тими критеріями.

Бредбері називає дев'ять індикаторів, які допоможуть зрозуміти, чи ви успішні:

1. Ви більше не вважаєте себе центром всесвіту

Всі ми знаємо «успішних» людей, переконаних, що світ обертається навколо них. Це не успіх. Для справжнього успіху необхідна емпатія – вміння розуміти, що почуття інших людей не менш важливі, чим наші власні.

2. Ви залишаєтеся позитивно налаштованим

Надія та оптимізм – обов'язкові елементи щасливого життя. Якщо ви зациклюєтеся на невдачах, ви постійно відчуваєте гіркоту і образу. Бути по-справжньому успішним – означає завжди бачити позитивну сторону і вірити, що  вам до снаги вийти переможцем з будь-якої ситуації.

3. Ви знаєте, що невдачі не вічні

Ви вивчили, що єдиний, хто ніколи не програє – це той, хто не намагається. Коли ви зазнаєте невдачі, це не робить вас автоматично невдахою. Невдачі для вас – можливість навчитися чомусь.

4. Ви дивитеся на речі з перспективою

Іноді невдачі трапляються. Це частина повсякденного життя. Але в більшості випадків навіть найгірший день нашого життя – дрібниця для тих, у кого є справжні проблеми. Наприклад, людей, які голодують або намагаються вижити в громадянській війні. На тлі цього ваші закриті в машині ключі перестають здаватися кінцем світу.

5. Ви просите про допомогу, коли потребуєте її

Відмовлятися просити про допомогу, навіть якщо вона вам дуже потрібна – ознака емоційної незрілості. Якщо ви просите про допомогу, це означає, що ви більше не одержимі прагненням здаватися ідеальним.

6. Ви розумієте, що життя – це не гра з нульовою сумою

Якщо комусь пощастило досягти успіху, це не означає, що він відібрав його у вас. Уміння щиро радіти досягненням інших – ознака справжнього успіху.

7. Ви відрізняєте драматизм від веселощів

Пам'ятаєте, коли вам здавалося, що стабільні відносини – це нудно, і ви швидко втомлювалися від тих, хто ставився до вас добре? Якщо це залишилося в минулому, прийміть вітання: ви на шляху до успіху.

8. Вас більше не турбує, що думають інші

Ви стаєте успішним, коли усвідомлюєте, що вам нічого доводити, а думки – це думки і не більше. Вони не мають ніякого впливу на реальність і те, ким ви є.

9. Ви приймаєте те, що не можете змінити і що змінюєте, що можете

Є велика різниця між песимізмом і практичністю. Якщо на вас йде ураган, ви з цим нічого не можете вдіяти. Але як тільки ви усвідомлюєте, що на вас йде ураган, ви можете почати працювати над тим, щоб мінімізувати його наслідки.

Повну версію колонки Тревіса Бредбері читайте на сайті Huffington Post


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Ми рекомендуємо ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: